5 ks Organzové pytle 40 x 55 cm - levandulové
135,00Kč / bal.
1 bal. = 5 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 6,3x8,9 cm


33 ks Kartičky s úkoly do adventního kalendáře (DE)
75,00Kč2,27Kč / ks1 bal. = 33 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - Vánoce / 8
83,00Kč8,30Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 11x20 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 11 x 20 cm - stříbrný
139,00Kč13,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


3 ks Pytle z imitace lnu s potiskem 22 x 30 cm - přírodní / sníh
122,00Kč40,67Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - fialové s potiskem (levandule) - 2
156,00Kč15,60Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada 5 kusù sáčků z organzy velkých velikosti barvy levandulovés velikostí 40 x 55 cm.
Organza je elegantní materiál pocházející z Turkestánu - regionu Asie. Je velmi stylová a zároveň vzdušná a jemná. Její univerzální vzhled a jemná průhlednost umožňují její využití v každé situaci.
Tyto univerzální sáčky mohou být použity pro skladování téměř všech předmětů: šperků, mincí a knoflíků, ale i svíček nebo parfémů. Můžete je použít i na nasypání květů nebo vonných kuliček.
Organza bude také skvělá jako balení na malý dárek: dárek bude zabalen stylovým způsobem a pootevře roušek tajemství ještě před otevřením, protože organza je mírně průhledná.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Světle fialová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 5 |
| Šířka * | 40 cm |
| Výška * | 55 cm |
| Výška k šňůrky * | 47 - 50 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-4055-LVL-461 |
| EAN | 5902565682231 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
5 ks Organzové pytle 40 x 55 cm - levandulové
Látka: Organza, Velikost: 40x55 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora