25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - krémové
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


7 ks Pytlů z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - 7 dní v týdnu
482,00Kč68,86Kč / ks1 bal. = 7 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


10 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 10 x 13 cm - přirozené / sníh
134,00Kč13,40Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 6x8 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - bíle
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - zlaté
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - na cibuli (DE)
115,00Kč115,00Kč / ks1 bal. = 1 ks
Popis
Sada malých sáčků z organzy s rozměry 5 x 7 cm v ecru barvě. Tento praktický balíček obsahuje 25 kusů, takže jednorázový nákup vydrží déle.
Sáčky z organzy (také nazývané kapsy z organzy ) jsou skvělým způsobem, jak zabalit drobné předměty a dárky. Pevná struktura organzy zaručuje bezpečné skladování a díky její průhlednosti nebude třeba hledat konkrétní balík několik minut - namísto toho zabalené položky budete vidět na první pohled!
Tyto malé sáčky z organzy jsou multifunkční: mají vynikající využití nejen na skladování drobných předmětů, ale jsou také zdrojem příjemných vůní - můžete v nich skrýt, například sušené květiny nebo speciální vonné kuličky, stejně jako mnoho jiných věcí!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Krémová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 5 cm |
| Příležitost | Vánoce, Velikonoce |
| Výška * | 7 cm |
| Výška k šňůrky * | 4.5 - 5.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0507-IVX-451 |
| EAN | 5902565680244 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - krémové
Látka: Organza, Velikost: 5x7 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora