25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - hnědé
75,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 30x40 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Jutový pytel 30 x 40 cm - Vánoce - Mikuláš
126,00Kč126,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 13x27 cmLátka: BavlnaBarva:


10 ks Bavlněné Sáčky 13 x 27 cm - bílý
159,00Kč15,90Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 40x55 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutowy pytel 40 x 55 cm - přírodní / hvězda
152,00Kč152,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: BavlnaBarva:


3 ks Bavlněné pytle 22 x 30 cm - červené
66,00Kč22,00Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - modré
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Praktické balení malých sáčků z organzy v hnědé barvě. Rozměry jednoho sáčku a jsou 8 x 10 cm a celá sada obsahuje 25 kusů . Takové množství zaručuje, že se v nich podaří uskladnit každou sbírku.
Organza je klasický materiál pocházející z asijské oblasti Turkestánu. Je velmi pevná a jemná na dotek, má elegantní vzhled, díky čemuž to vypadá velmi pěkně, až tak, že se jí budete chtít dotknout.
Díky všem těmto vlastnostem se tyto malé sáčky z organzy dokonale hodí pro skladování různých předmětů (šperků, mýdel, svíček, a dokonce i větších zrn), a na zabalení malých dárků: lahvičky parfému, vonných látek (např. levandule) nebo různé sladkostí jako jsou bonbóny a mandle.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 8 cm |
| Výška * | 10 cm |
| Výška k šňůrky * | 6,5 - 7 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0810-LBR-311 |
| EAN | 5902565680619 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - hnědé
Látka: Organza, Velikost: 8x10 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora