25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - oranžové
75,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - lososové
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 16x37 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller


10 ks Organza sáčky 16 x 37 cm - bíle
115,00Kč11,50Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 11x14 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 11 x 14 cm - růžové
107,00Kč4,28Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 30x40 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutový pytel na Halloween (nr 2) 30 x 40 cm - světlé přírodní
83,00Kč83,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - modré
59,00Kč5,90Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada malých sáčků z organzy s rozměry 8 x 10 cm v oranžové barvě. Tento praktický balíček obsahuje 25 kusů, takže jednorázový nákup vydrží déle.
Sáčky z organzy (také nazývané kapsy z organzy ) jsou skvělým způsobem, jak zabalit drobné předměty a dárky. Pevná struktura organzy zaručuje bezpečné skladování a díky její průhlednosti nebude třeba hledat konkrétní balík několik minut - namísto toho zabalené položky budete vidět na první pohled!
Tyto malé sáčky z organzy jsou multifunkční: mají vynikající využití nejen na skladování drobných předmětů, ale jsou také zdrojem příjemných vůní - můžete v nich skrýt, například sušené květiny nebo speciální vonné kuličky, stejně jako mnoho jiných věcí!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Oranžová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 8 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 10 cm |
| Výška k šňůrky * | 6,5 - 7 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0810-ORX-321 |
| EAN | 5902565680664 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - oranžové
Látka: Organza, Velikost: 8x10 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora