25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - tmavě hnědé
75,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 40x55 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 40 x 55 cm - levandulové
135,00Kč27,00Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 11x14 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 11 x 14 cm - levandulové
107,00Kč4,28Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - růžové
92,00Kč3,68Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 26x35 cmLátka: SametBarva:


3 ks Sametové pytle 26 x 35 cm - stříbrné
123,00Kč41,00Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 13x18 cmLátka: BavlnaBarva:


10 ks Bavlněné Sáčky 13 x 18 cm - červený
125,00Kč12,50Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Praktická sada malých sáčků z organzy s rozměry 8 x 10 cm. Sada obsahuje 25 kusů v tmavě hnědé, díky čemuž poskytuje mnoho místa pro malé předměty. Můžeme také vyrobit sáčky s potiskem - s vaším logem přímo na materiálu - stačí nás kontaktovat.
Tato sada je velmi užitečná, pokud máte velké množství věcí k rozdělení. Sáčky z organzy budou skvělé jako sáčky na knoflíky, šperky nebo sbírku mincí. Sáčky z organzy jsou také skvělé jako malý dárkový balíček, který prozradí kousek tajemství ještě před otevřením a tak inspiruje k rozbalení dárku.
Sáčky z organzy jsou univerzálním doplňkem, který je vhodný do každého domu.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 8 cm |
| Výška * | 10 cm |
| Výška k šňůrky * | 6,5 - 7 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0810-DBR-431 |
| EAN | 5902565680534 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - tmavě hnědé
Látka: Organza, Velikost: 8x10 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.















Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora