10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - tyrkysový
93,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 15x20 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 15 x 20 cm - černé / 2
140,00Kč28,00Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva: Bestseller


5 ks Pytlíky z imitovaného lnu 18 x 24 cm - přirozené
79,00Kč15,80Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 13x18 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 13 x 18 cm - zlaté
129,00Kč5,16Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 30x40 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutový pytel na Halloween (nr 2) 30 x 40 cm - světlé přírodní
83,00Kč83,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 6,5x9 cm Barva:


24 ks. Samolepicí čísla 1-24 - červené MIX
89,00Kč3,71Kč / ks1 bal. = 24 ks
Popis
Představujeme univerzální pytlíčky z bavlny v jedinečné barvě. Tyrkysové váčky se šňůrkou ve stahovacím lemu můžete využít jako ozdobný interiérový doplněk (např. pytlíčky na příbory k výzdobě stolu), produktové obaly, dárková taška na šperky nebo váček na uložení památek (např. pytlíček na kameny nebo sbírku mušliček).
Je to sada 10 kusů sáčků z originálního materiálu typu bavlna o rozměrech 11 x 14 cm, jejichž tyrkysový barva bude ideální pro téměř každou situaci. Sada, kterou nabízíme, je univerzální, protože Vám umožňuje používat sáčky mnoha způsoby v závislosti na situaci.
Tyto sáčky budou perfektní jako potěšující dárkové balení, ale mohou také sloužit jako obal pro kosmetiku, šperky nebo svíčky. Bavlněné sáčky také velmi ochotně používají společnosti, které hledají originální obal pro obchodní dárky.
Neváhejte a objednávejte pevné a elegantní bavlněné sáčky ještě dnes!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Tyrkysová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 11 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 14 cm |
| Výška k šňůrky * | 10.5 - 11 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | COT-1114-TQX-001 |
| EAN | 5903003409694 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - tyrkysový
Látka: Bavlna, Velikost: 11x14 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora