10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 20 cm - černý
119,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 11x14 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 11 x 14 cm - žluté
107,00Kč4,28Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 9x12 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 9 x 12 cm - Šedý
86,00Kč8,60Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 40x55 cmLátka: OrganzaBarva:


1 ks Organzový pytel na Halloween (nr 1) 40 x 55 cm - černý
115,00Kč115,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 16x37 cmLátka: BavlnaBarva:


3 ks Bavlněné Sáčky 16 x 37 cm - bílý
69,00Kč23,00Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - krémové
59,00Kč5,90Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Přemýšlíte, k čemu využít černé bavlněné pytlíčky? Tato sada malých pytlíčků z černé bavlny vám umožní krásně zabalit dárky, ale můžete ji využít také k vytvoření domácích dekorací nebo jako produktový obal (na šperky, kosmetiku, pytlíček na ručně vyráběné vonné svíčky).
Jde o malé, ale univerzálně použitelné sáčky vyrobené z elegantní bavlny v černý barvě o rozměrech 11 x 20 cm. Prezentovaná sada se skládá z 10 kusů, díky čemuž Vám jednorázový nákup praktických sáčků vydrží déle.
Malé bavlněné sáčky jsou perfektní jako originální dárkové balení. Můžete je také použít doma, ve škole nebo na cestách - skrýt, co chcete a přitom budete mít věci vždy organizované.
Na zvláštní žádost našich klientů můžeme vyrobit sáčky s potiskem. Pokud Vás tato možnost zajímá, kontaktujte nás a my umístíme Vaše logo přímo na materiál!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 11 cm |
| Výška * | 20 cm |
| Výška k šňůrky * | 16 - 16,5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | COT-1120-BKX-001 |
| EAN | 5903003409724 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 20 cm - černý
Látka: Bavlna, Velikost: 11x20 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora