10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 20 cm - bílý
119,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 26x35 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Jutový pytel 26 x 35 cm - bílý anděl
77,00Kč77,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu 30 x 40 cm s potiskem
99,00Kč99,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 20x30 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 20 x 30 cm - Vánoce / 3
142,00Kč14,20Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 16x37 cmLátka: SaténBarva:


1 ks. Saténový pytlík 16 x 37 cm s potiskem - svařák / 2
59,00Kč59,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 11x20 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 11 x 20 cm - zlaté
129,00Kč5,16Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Potřebujete krásné obaly z přírodního textilu? Objednejte si sadu bavlněných pytlíčků. Nabízíme zde balíček bílých váčků se šňůrkou ve stahovacím lemu. Dokonale se hodí např. jako obaly na hand made svíčky, reklamní předměty (např. hrnek), kosmetiku.
Jde o malé, ale univerzálně použitelné sáčky vyrobené z elegantní bavlny v bílý barvě o rozměrech 11 x 20 cm. Prezentovaná sada se skládá z 10 kusů, díky čemuž Vám jednorázový nákup praktických sáčků vydrží déle.
Malé bavlněné sáčky jsou perfektní jako originální dárkové balení. Můžete je také použít doma, ve škole nebo na cestách - skrýt, co chcete a přitom budete mít věci vždy organizované.
Na zvláštní žádost našich klientů můžeme vyrobit sáčky s potiskem. Pokud Vás tato možnost zajímá, kontaktujte nás a my umístíme Vaše logo přímo na materiál!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 11 cm |
| Výška * | 20 cm |
| Výška k šňůrky * | 16 - 16,5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | COT-1120-WTX-001 |
| EAN | 5903003409717 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 20 cm - bílý
Látka: Bavlna, Velikost: 11x20 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora