10 ks Bavlněné Sáčky 13 x 18 cm - červený
125,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 30x40 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametowy pytel 30 x 40 cm - bílý
55,00Kč55,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytlík z imitovaného lnu s potiskem 18 x 24 cm - přírodní / motýl
19,00Kč19,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 6x8 cmLátka: SaténBarva:


10 ks Saténové sáčky 6 x 8 cm - červené
43,00Kč4,30Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - Vánoce / 2
83,00Kč8,30Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 16x37 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametové sáčky 16 x 37 cm - červené
29,00Kč29,00Kč / ks1 bal. = 1 ks
Popis
Nabízíme sadu eko obalů v módní barvě. Tady koupíte krásné, červené bavlněné pytlíčky. Využijte je k zabalení dárků nebo do nich ukládejte vše, co jen chcete - přesvědčte se, že váčky se šňůrkou jsou dokonalé organizéry!
Je to sada 10 kusů sáčků z originálního materiálu typu bavlna o rozměrech 13 x 18 cm, jejichž červený barva bude ideální pro téměř každou situaci. Sada, kterou nabízíme, je univerzální, protože Vám umožňuje používat sáčky mnoha způsoby v závislosti na situaci.
Tyto sáčky budou perfektní jako potěšující dárkové balení, ale mohou také sloužit jako obal pro kosmetiku, šperky nebo svíčky. Bavlněné sáčky také velmi ochotně používají společnosti, které hledají originální obal pro obchodní dárky.
Neváhejte a objednávejte pevné a elegantní bavlněné sáčky ještě dnes!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 13 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 18 cm |
| Výška k šňůrky * | 13 - 13.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | COT-1318-RED-001 |
| EAN | 5903003409557 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 13 x 18 cm - červený
Látka: Bavlna, Velikost: 13x18 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora