10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - olivové
99,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 6x8 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - zelené
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 11x20 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 11 x 20 cm - stříbrný
139,00Kč13,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: SaténBarva:


200 x Personalizované saténové sáčky s potiskem nebo logem
5.354,00Kč26,77Kč / ks1 bal. = 200 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 12 x 15 cm - červený
110,00Kč11,00Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 5x7 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - bordové
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Univerzální sada støedních sáčků z organzy v olivový barvì s rozmìrem 22 x 30 cm, je ideální zpùsob pro univerzální dodateèné vybavení domu - sada obsahuje až 10 kusù - proto Vám jednorázový nákup bude sloužit delší dobu, vždy, když budete potøebovat více prostoru pro své vìci.
pytle z organzy Vám vždy pomohou při elegantním balení dárků, jako jsou sladkosti, kosmetika a parfémy, pomohou Vám zorganizovat všechny drobnosti, jako nitě a knoflíky, ale i Vaše cenné šperky - jsou užitečné v každé domácnosti a na každém místě a jejich využití je omezeno jen vaší představivostí!
Můžeme také vyrobit pytle s přidáním Vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Olivová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 22 cm |
| Výška * | 30 cm |
| Výška k šňůrky * | 23.5 - 25.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-2230-OLI-387 |
| EAN | 5903003406631 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - olivové
Látka: Organza, Velikost: 22x30 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora