Pytle s uchy

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Je: 2 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 2 produkt(ů) v této kategorii
184,00 Kč 3 ks
61,33 Kč 1 ks
  • Nové
3 ks. Pytle nonwoven 22 x...

Pytle nonwoven 22 x 32 cm s potiskem - Halloween

balení
283,00 Kč 3 ks
94,33 Kč 1 ks
  • Nové
3 ks Tašky nonwoven 30 x 45...

Tašky nonwoven 30 x 45 cm s potiskem - Halloween

balení

Přemýšlíte, zda je pro vás lepší taška s uchy, nebo pytlík se stahovací šňůrkou? Pak byste možná chtěli vyzkoušet produkt 2v1? V Saketos najdete stahovací pytlíky s praktickým úchytem, který můžete použít jako držadlo pro přenášení nebo na zavěšení pytlíku.

V dnešní době si kromě originálního stylu ceníme také funkčnosti doplňků, které si vybíráme pro různé příležitosti. Pytle s uchem, zdobené motivy souvisejícími s Halloweenem - například upíry nebo příšerami, jsou praktickým způsobem, jak zpestřit outfit ušitý přesně na míru tohoto stále populárnějšího, i v Evropě, svátku duchů. Pytlík s uchem vám usnadní přenášení nabytých sladkostí a usnadní večerní procházku městem za pamlsky i těm nejmladším, kteří pokračují v této dlouholeté tradici.

Myslíte si, že textilní pytlíky jsou produktem určeným pouze pro ty nejmenší? To samozřejmě není pravda! Tento inovativní produkt se může stát jedinečným doplňkem vašeho párty outfitu. Vyměňte standardní kabelku, kterou nosíte každý den, za naše textilní pytlíky s držadlem a ohromte všechny svou stylovou kreativitou! Praktické držadlo nejen usnadňuje používání, ale také umožňuje zavěsit tašku téměř kamkoli a díky rozšiřitelnému dnu se do ní vejde vše, co potřebujete!

Pytlíky s držadlem nonwoven jsou vyrobeny z biologicky rozložitelného materiálu, který je šetrný k naší planetě, a jejich prostorný vnitřek vám umožní uložit spoustu sladkostí nasbíraných během hellowenového večera nebo skvěle doplní stylizaci na halloweenskou party! Rozhodněte se pro originalitu, praktičnost a ekologický aspekt našich výrobků, které umožní dětem i dospělým vystoupit z davu - bez ohledu na věk a okolnosti!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product