Pytle s uchy

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Je: 2 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 2 produkt(ů) v této kategorii
283,00 Kč 3 ks
94,33 Kč 1 ks
Tašky nonwoven 30 x 45 cm s potiskem - Halloween Všechny produkty

Pytlíky nonwoven 30 x 45 cm s potiskem - Halloween

balení
184,00 Kč 3 ks
61,33 Kč 1 ks
Pytle nonwoven 22 x 32 cm s potiskem - Halloween Všechny produkty

Pytle nonwoven 22 x 32 cm s potiskem - Halloween

balení

Halloweenské pytlíky s držáky na sladkosti

Přemýšlíte, co je pro vás lepší: pytlík s ušima nebo pytlíkka se šňůrkou? Pak byste možná rádi vyzkoušeli výrobek 2 v 1? U Saketosu najdete pytlíky se stahovací šňůrkou a praktickým uchem, které můžete použít jako rukojeť k přenášení nebo zavěšení pytlíky.

V dnešní době si kromě netradičního vzhledu ceníme také funkčnosti doplňků, které si vybíráme pro různé příležitosti. Látkové pytlíky s uchy, zdobené halloweenskými motivy, jako jsou upíři nebo příšery, jsou praktickým způsobem, jak ozvláštnit svůj kostým na tento i v Evropě stále oblíbenější svátek duchů. Vaky s uchy v podobě praktického držadla usnadní přenášení získaných sladkostí a usnadní večerní putování po okolí za pamlsky i těm nejmenším, kteří v této dlouholeté tradici pokračují. Pytlíky se budou líbit malým drezérům - nejenže zaujmou fantastickým potiskem, ale také se do nich vejde spousta sladkostí.

Látkové sáčky s uchy - originální halloweenské dekorace

Myslíte si, že pytlíky s uchy jsou jen pro děti? Nic nemůže být dále od pravdy! Tento inovativní výrobek se může stát jedinečným doplňkem vaší párty stylizace. Vyměňte standardní kabelku, kterou nosíte každý den, za naše látkové pytlíky s uchy a ohromte všechny svou stylovou kreativitou! Praktické ucho nejen usnadňuje používání, ale také umožňuje zavěsit pytlík téměř kamkoli a díky rozšiřitelnému dnu se do ní vejde vše, co potřebujete!

Pytlíky z netkané textilie s uchy jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu ve prospěch naší planety a jejich prostorný vnitřek vám umožní uložit spoustu sladkostí nasbíraných během strašidelného večera nebo doplňků na halloweenskou party! Rozhodněte se pro originalitu, praktičnost a ekologickou šetrnost našich výrobků, díky nimž budou děti i dospělí vyčnívat z davu - bez ohledu na věk a příležitost!

Pořádáte halloweenskou party a přemýšlíte, jak poděkovat hostům za to, že přišli? Objednejte si látkové pytlíčky s uchy na svíčky s dýňovou vůní, figurky čarodějnic, ovocné žížaly nebo želé fazole ve tvaru očí. Pytlíčky zdobené potiskem souvisejícím se svátkem duchů ozdobí váš domov, kancelář, hotel nebo restauraci. Můžete do nich vložit zázvor, skořici, hřebíček a kardamom, abyste do svého domova vnesli kořeněnou vůni.

Pytlíčky s uchy můžete naplnit sladkostmi a pak je rozdávat dětem, které vám o Halloweenu zaklepou na dveře. Sáčky jsou k dispozici v různých velikostech, takže se budou dobře hodit jako nádoby na sladkosti i jako originální dekorace. Sáčky s halloweenskou tematikou budou dokonale odrážet charakter oslavy.

Trick or treat - sáčky na sladkosti

Sáček s uchy je nepostradatelným doplňkem halloweenského kostýmu. Snadno se do něj vejdou všechny nasbírané sladkosti. Tento typ sáčku se hodí i pro lidi, kteří by rádi pohostili své děti sladkostmi, ale na Halloween nebudou doma. Stačí, když před dům postaví ozdobný kbelík a do něj pak vloží sáčky naplněné sladkostmi s uchy. Sáčky budou dobře fungovat také jako dekorace na stůl. Sáčky podtrhnou výjimečnost oslavy, kterou si hosté budou dlouho pamatovat.

Látkové sáčky s uchy jsou praktické a prostorné a zároveň potěší svým originálním designem. Lze je používat opakovaně, a to i po Halloweenu. I po Halloweenu je lze opakovaně použít k uložení drobných peněz, malých figurek nebo výtvarných potřeb. Kapsičky jsou za rozumnou cenu, takže nezruinují váš rozpočet.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product