Střední sáčky 20x27 cm

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 1 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 1 produkt(ů) v této kategorii
99,00 Kč 10 ks
9,90 Kč 1 ks
Organza tašky 20 x 27 cm - bíle Střední sáčky 20x27 cm

Organza sáčky 20 x 27 cm - bíle

balení

Střední sáčky 20 x 27 cm

Nabízíme střední sáčky 20 x 27 cm, které vyrábíme z organzy, módního průhledného materiálu. Sáčky jsou k dispozici v bílé barvě, která se skvěle hodí k jiným barvám i různým stylům. Výrobky jsou ideální pro zabalení dárku pro blízké, stejně jako pro vystavení reklamních pomůcek. Zjistěte, proč byste se pro ně měli rozhodnout a čím vynikají.

Jaké jsou vlastnosti středních sáčků o rozměrech 20 x 27 cm?

Naše střední pytlíky 20 x 27 cm vyrábíme z organzy, která se na trhu používá již mnoho let. Tento materiál je průsvitný, což je jeho nejrozpoznatelnější vlastnost. V sáčku z organzy jsou předměty jemně vystaveny, takže celek působí lehce a stylově. Pouzdro je odolné proti vytažení nebo poškození a díky tuhosti materiálu se nemačká, takže celek vypadá vždy elegantně.

Pouzdra se vyznačují snadným čištěním, k němuž stačí nízkoteplotní voda a jemný čisticí prostředek. Výrobky mají zvláštně pokroucenou strukturu, díky níž se na nich zajímavě odráží světlo. To přispívá k celkovému kouzlu a zdůrazňuje krásu zabaleného předmětu. Sáčky mají malé otvory, kterými se do nich dostává vzduch. To znamená, že do nich můžete vkládat i potraviny, protože nebudou vystaveny vlhkosti.

K čemu slouží střední sáček o rozměrech 20 x 27 cm?

Střední sáček o rozměrech 20 x 27 cm je ideální pro balení nejrůznějších dárků. Skvěle v nich vypadá kosmetika, parfémy, šperky, občerstvení, káva, čaje a mnoho dalšího. Bílé organzové sáčky jsou velmi univerzální, a proto se často používají k balení dárků pro svatební hosty, účastníky křtin nebo přijímání.

Bílé pytlíky jsou také ideální k ukládání různých produktů v domácnosti. Můžete do nich uložit kuličky do koupele, řasenku, rtěnky a další kosmetické výrobky. V organzových sáčcích budou velmi dobře vypadat také dárky v podobě reklamních pomůcek pro zaměstnance. Propisky, tužky, záložky, šňůrky a další doplňky budou účinně propagovat vaši značku a v průhledném sáčku budou vypadat stylově.

Čím je střední organzový sáček o rozměrech 20 x 27 cm výjimečný?

Střední pouzdro o rozměrech 20 x 27 cm má:

  • univerzální design - ten se hodí ke všemu, co je v sáčku, i k různým stylům, ve kterých můžete uspořádat večírek nebo vyzdobit svůj domov;
  • atraktivní cenu - poskytujeme ji jako výrobce, který si neklade další přirážky;
  • oboustranný provázek - prvek chrání obsah sáčku před vysypáním a má také dekorativní funkci;
  • intenzivní barevnost - neztrácí se ani po vyčištění;
  • opakované použití - sáčky můžete používat mnohokrát, balit nebo uchovávat různé předměty;
  • ekologický rozměr - mnohokrát použité pytlíky se nevyhazují, takže neznečišťují životní prostředí.

Každý nabízený střední sáček o rozměrech 20 x 27 cm je praktický a estetický. Přizpůsobte si jeho parametry svým potřebám a jistě splní vaše očekávání.

Doporučujeme vám, abyste si je zakoupili.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product