Velké pytle 45x60 cm

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 6 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 6 produkt(ů) v této kategorii
103,00 Kč 3 ks
34,33 Kč 1 ks
Organza tašky 45 x 60 cm - bílá Velké pytle 45x60 cm

Organza sáčky 45 x 60 cm - bílá

balení
239,00 Kč 1 ks
239,00 Kč 1 ks
Lněný pytel z přírodního lnu 30 x 40 cm Pytlíky s rychlým a snadným uzavíráním

Lněný pytel z přírodního lnu 45 x 60 cm

balení
85,00 Kč 1 ks
85,00 Kč 1 ks
1 ks Bavlněny pytel 45 x 60...

Bavlněny pytel 45 x 60 cm - přirozený

balení
66,00 Kč 1 ks
66,00 Kč 1 ks
Pytel z imitovaného lnu 45 x 60 cm - přirozený Velké pytle 45x60 cm

Pytel z imitovaného lnu 45 x 60 cm - přirozený

balení
86,00 Kč 1 ks
86,00 Kč 1 ks
Jutový pytel 45 x 60 cm - světlé přirozené Velké pytle 45x60 cm

Jutový pytel 45 x 60 cm - světlé přirozené

balení
86,00 Kč 1 ks
86,00 Kč 1 ks
Jutový pytel 45 x 60 cm - přirozený Velké pytle 45x60 cm

Jutový pytel 45 x 60 cm - přirozený

balení

Velké pytle 45 x 60 cm

Hledáte opravdu velký pytel, který byste použili do spíže nebo do něj zabalili rozměrný dárek? Podívejte se na naši nabídku. Najdete zde pevné a kvalitní výrobky. Do tak velkého pytle přece neukládáte drobné předměty, ale spíše ty o značné hmotnosti. Naše výrobky jsou estetické, dobře vyrobené a opakovaně použitelné a prodáváme je za dobrou cenu.

Z čeho vyrábíme velké pytle o rozměrech 45 x 60 cm?

Velké pytle o rozměrech 45 x 60 cm jsou vyrobeny z:

  • organzy - tato látka je částečně průhledná, takže materiál odhaluje, co je uvnitř pytle. Materiál je také tuhý, takže se nemačká a vypadá vždy elegantně. Vyznačuje se také vysokou odolností proti roztažení a pomačkání. I přes praní nebo čištění si tašky zachovávají svou původní strukturu a lze je používat opakovaně na různé způsoby. Díky specifickému uspořádání vláken působí organzové pytle i přes své velké rozměry lehce a subtilně;
  • à la len - materiál je vyroben z kombinace bavlny a syntetických vláken. Vzhledově napodobuje přírodní len, ale je mnohem levnější než on. Nemačká se tolik jako přírodní látka. Je velmi odolný;
  • juta - přírodní materiál zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu uvnitř pytle, takže v ní můžete skladovat zeleninu a ovoce i sypké výrobky. Juta je odolná vůči vlhkosti a slunečnímu záření, takže i přes kontakt s nimi nehnije a neztrácí svou strukturu.

Sáčky jsou vyráběny z materiálů od prověřených dodavatelů a rafinovaným výrobním postupem. To zaručuje, že splní vaše očekávání ohledně kvality a trvanlivosti. Budou také opakovatelné - pokud si zakoupíte sadu výrobků s konkrétními rozměry, budou identické. Jako výrobce tašek vám také dáváme možnost jejich personalizace. Na výrobky umístíme grafiku podle vašeho výběru: logo značky, název společnosti, libovolné datum nebo poděkování.

K čemu lze použít velké pytle o rozměrech 45 x 60 cm?

Velký sáček o rozměrech 45 x 60 cm je především produkt, který se vyplatí mít ve své spíži. Skladujete brambory v plastových pytlích? Kupujete mrkev, která zůstává v plastových sáčcích? Díky našim sáčkům budou vaše produkty v bezpečí, vydrží déle čerstvé a vy přestanete přispívat k znečišťování životního prostředí. S našimi výrobky můžete zajít do jakéhokoli obchodu a zabalit si do nich nákup. Sáčky nejsou těžké, takže výrazně nezvyšují hmotnost nakupovaného ovoce nebo zeleniny.

Sáčky můžete použít také k balení velkých a neobvykle tvarovaných dárků. Lze je použít také jako dekoraci, kterou můžete dát například pod vánoční stromeček v době Vánoc. Můžete je omotat LED světýlky a použít je jako součást fotografického pozadí - určitě udělají dojem. Velké pytle se používají také k balení dárků pro zaměstnance nebo studenty. Přidají hodnotu obdrženým dárkům, protože po rozbalení je obdarovaný bude moci znovu použít například na jiné výrobky.

Můžete si je zakoupit.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product