25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - olivový
75,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - barevný mix
123,00Kč4,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: LenBarva:


3 ks Lněné pytlíky z přírodního lnu 15 x 20 cm
149,00Kč49,67Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 26x35 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametový pytel 26 x 35 cm - Vánoční - zvon
103,00Kč103,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


5 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 18 x 24 cm - přirozené / růže
95,00Kč19,00Kč / ks1 bal. = 5 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 8x10 cmLátka: SametBarva: Bestseller


10 ks Sametové sáčky 8 x 10 cm v černé barvě s dvojitou šňůrkou
69,00Kč6,90Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Představujeme Vám kolekci malých (8 x 10 cm) sáčků z organzy v olivový barvě. Sada obsahuje 25 kusů a můžete je použít na sto různých způsobů. Také můžeme vyrobit sáčky s přidáním vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Tyto praktické sáčky jsou obzvláště dobré na skladování drobných předmětů: mohou to být sběratelské mince, příslušenství na šití, malé reklamní a firemní doplňky, šperky, sladkosti a dokonce i květiny (např. levandule) - možnosti jsou omezeny pouze vaší představivostí
Organza je velmi vzdušný a elegantní materiál, což z ní činí skvělý materiál na zabalení malého dárku pro blízkého - představována sada 25 kusů umožní obdarovat celou rodinu.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Olivová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 8 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 10 cm |
| Výška k šňůrky * | 6,5 - 7 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0810-OLI-381 |
| EAN | 5902565680657 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - olivový
Látka: Organza, Velikost: 8x10 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora