Sametové sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 70 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 70 produkt(ů) v této kategorii

Představujeme vám sbírku exkluzivních pytlíků vyrobených z veluru. Materiál často označován jako plyš nebo samet je měkký na dotek a velmi trvanlivý, díky čemuž Vám naše pytlíky budou sloužit mnoho let. Velur má srovnání s ostatními tradičními tkaninami je mnohem pevnější strukturu, takže je odolnější vůči mechanickému poškození. Proto je naše kolekce barevných velurových sáčků univerzální a hodí se pro všechny!

Velurové pytlíky mohou být použity jako krabička nebo obal pro cenné předměty, jako jsou šperky a vzácné dekorace. Mohou být také použity jako fantastický dárek pro milovanou osobu. Velurové pytlíky dokonale skrývají překvapení, protože nejsou průhledné.

Kromě toho do našich velurových pytlíků lze ukládat předměty různých velikostí, protože pro Vaše pohodlí, jsme připravili balíček malých, středních a velkých rozměrů a proto si jistě každý najde něco podle svých potřeb. Doporučujeme vám nakupovat v našem internetovém obchodě. Nabízíme atraktivní slevy pro zákazníky, kteří kupují větší množství!

Velur - co je to za tkaninu?

Je známa již po staletí a i dnes, kdy je levná a široce dostupná, je stále synonymem luxusu. Nic w tym dziwnego! Ostatně, vypadá to opravdu vytříbeně.

Velurová látka se vyznačuje jemným semišem. Právě chloupky na vnější straně látky ji dělají měkkou a příjemnou na dotek! Pro velur je charakteristický hustě tkaný, krátký vlas, který uspořádaný v různých směrech nádherně odráží světlo.

Tento materiál intenzivně působí na lidské smysly a ušitý z něho velurový pytlík se charakterizuje skutečně královským dojmem!

V nabídce obchodu najdete velurové taštičky dostupné v mnoha barevných variantách, stejně jako modely s dekorativními potisky a aplikacemi. Připomínáme, že v Saketos si můžete objednat také personalizované velurové pytlíky s vlastním potiskem!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product