Metalízové sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 16 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 16 produkt(ů) v této kategorii

V této kategorii vám nabízíme stylové kovové pytlíky z organzy s elegantním designem k dekoračním účelům. Mohou být krásným balením dárků, který prozrazuje luxusní obsah, proto v něm můžete darovat např. ekologickou kosmetiku na obličej nebo tělo a masážní oleje. Dobrým nápadem bude darovat v nich firemní doplňky.

Je také vhodný na svatbu a svatební hostinu: v pytlíku ve zlaté nebo stříbrné barvě můžete přechovávat konfety, zrnka rýže a okvětní lístky růží, které budou sloužit k obsypání novomanželů po opuštění svatebního obřadu. Do pytlíků mohou být zabaleny i sladké dobroty pro svatebčany nebo kousek papíru s fragmentem básně jako symbolické poděkování za účast na obřadu.

V sortimentu internetového obchodu Sacek-organza.cz koupíte pytlíky s kovovým leskem ve dvou odstínech: zlatém a stříbrném a v několika populárních velikostech min:. 8x10 cm, 10x13 cm, 13x18 cm a 18x24 cm.

Námi nabízené metalické sáčky jsou ušity z měkkého a na dotek příjemného materiálu. Připomínají satén, ale vyznačují se mnohem intenzivnějším leskem.

Kolem tohoto obalu nemůžete projít lhostejně! Lesklé pytlíky ve zlaté a stříbrné barvě upoutávají pozornost. Právě proto jsou dokonalými pomocníky při vytváření nejrůznějších dekorací. Můžete z nich vytvořit ozdobné návlečky na květináče a originální dekorace na stůl - pro každodenní nebo výjimečné příležitosti.

Metalické taštičky se skvěle hodí také jako obaly na různé výrobky, například kosmetiku nebo šperky. Přesvědčte se sami, že zabalené v nich předměty vypadají opravdu luxusně!

Sáčky z metalizovaného materiálu jsou také skvělou alternativou k tradičním dárkovým taškám! Je to také skvělá volba pro všechny, kteří přemýšlejí do čeho zabalit peníze na dárek např. u příležitosti svatby.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product