Metalízové sáčky

Materiál
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 18 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 18 produkt(ů) v této kategorii

V této kategorii vám nabízíme stylové kovové pytlíky z organzy s elegantním designem k dekoračním účelům. Mohou být krásným balením dárků, který prozrazuje luxusní obsah, proto v něm můžete darovat např. ekologickou kosmetiku na obličej nebo tělo a masážní oleje. Dobrým nápadem bude darovat v nich firemní doplňky.

Je také vhodný na svatbu a svatební hostinu: v pytlíku ve zlaté nebo stříbrné barvě můžete přechovávat konfety, zrnka rýže a okvětní lístky růží, které budou sloužit k obsypání novomanželů po opuštění svatebního obřadu. Do pytlíků mohou být zabaleny i sladké dobroty pro svatebčany nebo kousek papíru s fragmentem básně jako symbolické poděkování za účast na obřadu.

V sortimentu internetového obchodu Sacek-organza.cz koupíte pytlíky s kovovým leskem ve dvou odstínech: zlatém a stříbrném a v několika populárních velikostech min:. 8x10 cm, 10x13 cm, 13x18 cm a 18x24 cm.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product

Tato webová stránka používá cookies.

Soubory cookies nám rovněž umožňují dělаt tzv. stаtistiky návštěv (sаmozřejmě аnonymní!), díky nimž se dozvídáme, jаkým způsobem uživаtelé využívаli náš servis а to nám zаse pomáhá zjistit, jаkým směrem bychom měli dále rozvíjet náš servis.

Akceptuj Více informací Odmítnout