25 ks Organza sáčky 3,5 x 19 cm - bíle
86,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 35x50 cmLátka: OrganzaBarva: -21%


5 ks Organzové pytle 35 x 50 cm - krémové
113,00KčOriginal price was: 113,00Kč.88,77KčCurrent price is: 88,77Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 88,77Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 88,77Kč.
17,75Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 4x2 cmLátka: SaténBarva: -30%


10 ks. - Látkové mašličky 4 x 2 cm - červené
59,00KčOriginal price was: 59,00Kč.41,12KčCurrent price is: 41,12Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 41,12Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 41,12Kč.
4,11Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 11x14 cmLátka: BavlnaBarva: -12%


10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - červený
93,00KčOriginal price was: 93,00Kč.81,71KčCurrent price is: 81,71Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 81,71Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 81,71Kč.
8,17Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva: -23%


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - růžové
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.56,41KčCurrent price is: 56,41Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
2,26Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 11x14 cmLátka: BavlnaBarva: -12%


10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - tyrkysový
93,00KčOriginal price was: 93,00Kč.81,71KčCurrent price is: 81,71Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 81,71Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 81,71Kč.
8,17Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Sada malých sáčků z organzy s rozměry 3,5 x 19 cm v bíle barvě. Tento praktický balíček obsahuje 25 kusů, takže jednorázový nákup vydrží déle.
Sáčky z organzy (také nazývané kapsy z organzy ) jsou skvělým způsobem, jak zabalit drobné předměty a dárky. Pevná struktura organzy zaručuje bezpečné skladování a díky její průhlednosti nebude třeba hledat konkrétní balík několik minut - namísto toho zabalené položky budete vidět na první pohled!
Tyto malé sáčky z organzy jsou multifunkční: mají vynikající využití nejen na skladování drobných předmětů, ale jsou také zdrojem příjemných vůní - můžete v nich skrýt, například sušené květiny nebo speciální vonné kuličky, stejně jako mnoho jiných věcí!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 3.5 cm |
| Příležitost | Vánoce, Velikonoce |
| Výška * | 19 cm |
| Výška k šňůrky * | 16 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0319-WTX-361 |
| EAN | 5902565680213 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko













Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora