25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - bordové
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller


25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - černé
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: Bavlna, polyesterBarva: Bestseller


10 ks pytlíků v lněném stylu 8 x 10 cm - přírodní barva
78,00Kč7,80Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 10 x 13 cm - tmavě přirozené
97,00Kč9,70Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: MetalickýBarva:


10 ks Metalické sáčky 10 x 13 cm - zlaté
53,00Kč5,30Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 6x8 cmLátka: SaténBarva:


10 ks Saténové sáčky 6 x 8 cm - světlá růžové
43,00Kč4,30Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Praktické balení malých sáčků z organzy v bordové barvě. Rozměry jednoho sáčku a jsou 6 x 8 cm a celá sada obsahuje 25 kusů . Takové množství zaručuje, že se v nich podaří uskladnit každou sbírku.
Organza je klasický materiál pocházející z asijské oblasti Turkestánu. Je velmi pevná a jemná na dotek, má elegantní vzhled, díky čemuž to vypadá velmi pěkně, až tak, že se jí budete chtít dotknout.
Díky všem těmto vlastnostem se tyto malé sáčky z organzy dokonale hodí pro skladování různých předmětů (šperků, mýdel, svíček, a dokonce i větších zrn), a na zabalení malých dárků: lahvičky parfému, vonných látek (např. levandule) nebo různé sladkostí jako jsou bonbóny a mandle.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Bordó |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 6 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 8 cm |
| Výška k šňůrky * | 5 - 6 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0608-BGX-061 |
| EAN | 5902565680275 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - bordové
Látka: Organza, Velikost: 6x8 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora