25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - levandulové
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 16x37 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 16 x 37 cm - bordové
115,00Kč11,50Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - Vánoce / 1
103,00Kč10,30Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 16x37 cmLátka: BavlnaBarva:


3 ks Bavlněné Sáčky 16 x 37 cm - černý
69,00Kč23,00Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 22x30 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 22 x 30 cm - přírodní / na česnek (EN)
99,00Kč99,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: SaténBarva:


10 ks Saténové sáčky 10 x 13 cm - bíle
54,00Kč5,40Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Sada malých, ale velmi praktických sáčků z organzy. Nabídka se týká sady 25 kusů v levandulové barvě, přičemž barvy a rozměry jednoho sáčku jsou 6 x 8 cm.
Organza je poloprůsvitná tkanina s velmi vzdušnou strukturou, která nejen elegantně vypadá, ale je také velmi pevná. Sáčky z organzy jsou proto praktickým způsobem, jak dlouhou dobu skladovat malé předměty.
Tato sada je ideální volbou, pokud hledáte způsob, jak skladovat velké množství malých věcí, jako jsou mince nebo knoflíky - sáčky z organzy s rozměry 6 x 8 cm dokonale zvládnou takovou roli. A pokud do nich vložíte příjemné vůně (např. levanduli) můžete vytvořit originální voňavé sáčky nebo voňavé sáčky do skříně.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Světle fialová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 6 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 8 cm |
| Výška k šňůrky * | 5 - 6 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0608-LVL-461 |
| EAN | 5902565680350 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - levandulové
Látka: Organza, Velikost: 6x8 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora