25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - modré
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 35x50 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametowy pytel 35 x 50 cm - bílý
74,00Kč74,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 18 x 24 cm - Vánoce / 2
111,00Kč11,10Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - krémové
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 8x10 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 8 x 10 cm - bíle
69,00Kč6,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - bordové
72,00Kč14,40Kč / ks1 bal. = 5 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada malých sáčků z organzy s rozměry 6 x 8 cm v modré barvě. Tento praktický balíček obsahuje 25 kusů, takže jednorázový nákup vydrží déle.
Sáčky z organzy (také nazývané kapsy z organzy ) jsou skvělým způsobem, jak zabalit drobné předměty a dárky. Pevná struktura organzy zaručuje bezpečné skladování a díky její průhlednosti nebude třeba hledat konkrétní balík několik minut - namísto toho zabalené položky budete vidět na první pohled!
Tyto malé sáčky z organzy jsou multifunkční: mají vynikající využití nejen na skladování drobných předmětů, ale jsou také zdrojem příjemných vůní - můžete v nich skrýt, například sušené květiny nebo speciální vonné kuličky, stejně jako mnoho jiných věcí!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Modrá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 6 cm |
| Příležitost | Vánoce |
| Výška * | 8 cm |
| Výška k šňůrky * | 5 - 6 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0608-BLX-231 |
| EAN | 5902565680299 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - modré
Látka: Organza, Velikost: 6x8 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora