25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - růžové
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - přírodní / sníh
70,00Kč70,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 30x40 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 30 x 40 cm - růžové
97,00Kč19,40Kč / ks1 bal. = 5 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 15x20 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytlík z imitovaného lnu s potiskem 15 x 20 cm - přírodní / růžové květy
16,00Kč16,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: Organza, BavlnaBarva:


Bavlněné sáčky s organzou 15 x 20 cm - 10 ks - jednoduchost, která zaujme
239,00Kč23,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - stříbrné
72,00Kč14,40Kč / ks1 bal. = 5 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada malých, ale velmi praktických sáčků z organzy. Nabídka se týká sady 25 kusů v růžové barvě, přičemž barvy a rozměry jednoho sáčku jsou 6 x 8 cm.
Organza je poloprůsvitná tkanina s velmi vzdušnou strukturou, která nejen elegantně vypadá, ale je také velmi pevná. Sáčky z organzy jsou proto praktickým způsobem, jak dlouhou dobu skladovat malé předměty.
Tato sada je ideální volbou, pokud hledáte způsob, jak skladovat velké množství malých věcí, jako jsou mince nebo knoflíky - sáčky z organzy s rozměry 6 x 8 cm dokonale zvládnou takovou roli. A pokud do nich vložíte příjemné vůně (např. levanduli) můžete vytvořit originální voňavé sáčky nebo voňavé sáčky do skříně.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 6 cm |
| Příležitost | Valentýna, Velikonoce |
| Výška * | 8 cm |
| Výška k šňůrky * | 5 - 6 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0608-PKX-071 |
| EAN | 5902565680367 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - růžové
Látka: Organza, Velikost: 6x8 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora