25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm - růžové
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 15x20 cmLátka: SametBarva:


5 ks Sametové sáčky 15 x 20 cm - světlá růžové
89,00Kč17,80Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 5x7 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - krémové
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


10 kus. Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 9 x 12 cm - přirozené / levandule
189,00Kč18,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 30x40 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutový pytel 30 x 40 cm - červený
55,00Kč55,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: JutaBarva:


3 ks Jutové pytle 22 x 30 cm - červené
86,00Kč28,67Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné
Popis
Praktické balení malých sáčků z organzy v růžové barvě. Rozměry jednoho sáčku a jsou 7 x 9 cm a celá sada obsahuje 25 kusů . Takové množství zaručuje, že se v nich podaří uskladnit každou sbírku.
Organza je klasický materiál pocházející z asijské oblasti Turkestánu. Je velmi pevná a jemná na dotek, má elegantní vzhled, díky čemuž to vypadá velmi pěkně, až tak, že se jí budete chtít dotknout.
Díky všem těmto vlastnostem se tyto malé sáčky z organzy dokonale hodí pro skladování různých předmětů (šperků, mýdel, svíček, a dokonce i větších zrn), a na zabalení malých dárků: lahvičky parfému, vonných látek (např. levandule) nebo různé sladkostí jako jsou bonbóny a mandle.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 7 cm |
| Příležitost | Valentýna |
| Výška * | 9 cm |
| Výška k šňůrky * | 6.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0709-PKX-071 |
| EAN | 5902565680473 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm - růžové
Látka: Organza, Velikost: 7x9 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora