25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - růžové
86,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Adventní kalendář - jutové pytlíky 12 x 15 cm - zelené + bílá čísla
722,00Kč722,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 13x18 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


3 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 13 x 18 cm - přírodní / růžové květy
42,00Kč14,00Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - černé
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 12 x 15 cm - červené
119,00Kč11,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 16x37 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 16 x 37 cm - černé
115,00Kč11,50Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada malých, ale velmi praktických sáčků z organzy. Nabídka se týká sady 25 kusů v růžové barvě, přičemž barvy a rozměry jednoho sáčku jsou 9 x 12 cm.
Organza je poloprůsvitná tkanina s velmi vzdušnou strukturou, která nejen elegantně vypadá, ale je také velmi pevná. Sáčky z organzy jsou proto praktickým způsobem, jak dlouhou dobu skladovat malé předměty.
Tato sada je ideální volbou, pokud hledáte způsob, jak skladovat velké množství malých věcí, jako jsou mince nebo knoflíky - sáčky z organzy s rozměry 9 x 12 cm dokonale zvládnou takovou roli. A pokud do nich vložíte příjemné vůně můžete vytvořit originální voňavé sáčky nebo voňavé sáčky do skříně.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 9 cm |
| Příležitost | Valentýna |
| Výška * | 12 cm |
| Výška k šňůrky * | 8 - 8.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0912-PKX-071 |
| EAN | 5902565680824 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - růžové
Látka: Organza, Velikost: 9x12 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora