25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - zelené
86,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm - světlá růžové
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: MetalickýBarva:


10 ks Metalické sáčky 8 x 10 cm - stříbrné
39,00Kč3,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: BavlnaBarva:


3 ks Bavlněné pytle 22 x 30 cm - černé
66,00Kč22,00Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Adventní kalendář - jutové pytlíky 12 x 15 cm - šedé + bílá čísla
722,00Kč722,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 15x33 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 33 cm - barevný mix
115,00Kč11,50Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Sada malých, ale velmi praktických sáčků z organzy. Nabídka se týká sady 25 kusů v zelené barvě, přičemž barvy a rozměry jednoho sáčku jsou 9 x 12 cm.
Organza je poloprůsvitná tkanina s velmi vzdušnou strukturou, která nejen elegantně vypadá, ale je také velmi pevná. Sáčky z organzy jsou proto praktickým způsobem, jak dlouhou dobu skladovat malé předměty.
Tato sada je ideální volbou, pokud hledáte způsob, jak skladovat velké množství malých věcí, jako jsou mince nebo knoflíky - sáčky z organzy s rozměry 9 x 12 cm dokonale zvládnou takovou roli. A pokud do nich vložíte příjemné vůně (např. levanduli) můžete vytvořit originální voňavé sáčky nebo voňavé sáčky do skříně.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 9 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 12 cm |
| Výška k šňůrky * | 8 - 8.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0912-GRX-241 |
| EAN | 5902565680770 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - zelené
Látka: Organza, Velikost: 9x12 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora