1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 35 x 50 cm - na brambory (EN)
125,00Kč / bal.
1 bal. = 1 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 8x10 cmLátka: BavlnaBarva: -13%


10 ks Bavlněné Sáčky 8 x 10 cm - červený
78,00KčOriginal price was: 78,00Kč.68,17KčCurrent price is: 68,17Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 68,17Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 68,17Kč.
6,82Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva: -23%


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - růžové
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.56,41KčCurrent price is: 56,41Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
2,26Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva: -23%


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - stříbrné
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.56,41KčCurrent price is: 56,41Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
2,26Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 50x70 cmLátka: JutaBarva: -31%


Jutový pytel 50x70 cm se zlatými puntíky - elegantní balení pro dárky
229,00KčOriginal price was: 229,00Kč.158,76KčCurrent price is: 158,76Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 158,76Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 158,76Kč.
158,76Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: BavlnaBarva: -12%


10 ks Bavlněné Sáčky 9 x 12 cm - červený
83,00KčOriginal price was: 83,00Kč.72,88KčCurrent price is: 72,88Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 72,88Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 72,88Kč.
7,29Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Objevte naše univerzální velké textilní pytle s dvojitou bavlněnou šňůrkou ve stahovacím lemu! Balení obsahuje 1 kus velkého pytle v barvě přírodního lnu o rozměrech 35 x 50 cm.
Námi nabízené obaly jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny a polyesteru tkaniny. Kombinace přírodních a syntetických vláken zaručuje dlouhou životnost a pevnost, jakož i vysokou odolnost proti roztažení a stírání.
Všechny naše pytlíčky jsou vyráběny ručně. Poloha ozdobné aplikace/potisku se u jednotlivých exemplářů může nepatrně lišit od té prezentované na fotografiích.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna, polyester, Len |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Ozdobný otisk | Tak |
| Počet kusů v balíku | 1 |
| Šířka * | 35 cm |
| Výška * | 50 cm |
| Výška k šňůrky * | 44-45 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | NLIN-3550-NAT-POT-001 |
| EAN | 5903003407461 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora