10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - přirozený
93,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 11x14 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 11 x 14 cm - růžové
107,00Kč4,28Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 11x14 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 11 x 14 cm - červený
106,00Kč10,60Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 50x65 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametowy pytel 50 x 65 cm - stříbrný
109,00Kč109,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva: Bestseller


5 ks Pytlíky z imitovaného lnu 18 x 24 cm - přirozené
79,00Kč15,80Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - žluté
59,00Kč5,90Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Nabízíme malé opakovaně použitelné pytlíčky z přírodního textilu - 100% bavlny. Přírodní barva a ozdobně kroucená šňůrka ve stahovacím lemu zdůrazňují výjimečný charakter tohoto univerzálního obalu.
Je to sada 10 kusů sáčků z originálního materiálu typu bavlna o rozměrech 11 x 14 cm, jejichž přirozená barva bude ideální pro téměř každou situaci. Sada, kterou nabízíme, je univerzální, protože Vám umožňuje používat sáčky mnoha způsoby v závislosti na situaci.
Tyto sáčky budou perfektní jako potěšující dárkové balení, ale mohou také sloužit jako obal pro kosmetiku, šperky nebo svíčky. Bavlněné sáčky také velmi ochotně používají společnosti, které hledají originální obal pro obchodní dárky.
Neváhejte a objednávejte pevné a elegantní bavlněné sáčky ještě dnes!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 11 cm |
| Příležitost | Vánoce, Velikonoce |
| Výška * | 14 cm |
| Výška k šňůrky * | 10.5 - 11 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | COT-1114-NAT-001 |
| EAN | 5903003409656 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - přirozený
Látka: Bavlna, Velikost: 11x14 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
















Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora