10 ks Bavlněné Sáčky 9 x 12 cm - bílý
83,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - Vánoce
46,00Kč4,60Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 22x30 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm s potiskem
295,00Kč29,50Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


Levandulové pytlíčky s výšivkou - 10x13 cm, 10 ks - přírodní elegance v provensálském stylu
289,00Kč28,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - Vánoce / 1
77,00Kč7,70Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - růžové
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné
Popis
Nabízíme sadu bílých pytlíčků ze 100% bavlny. Tyto univerzální obaly můžete využít např. jako součást výzdoby stolu během oslav (pytlíčky na poděkování pro hosty) nebo jako produktové obaly, např. na šperky.
Jde o malé, ale univerzálně použitelné sáčky vyrobené z elegantní bavlny v bílý barvě o rozměrech 9 x 12 cm. Prezentovaná sada se skládá z 10 kusů, díky čemuž Vám jednorázový nákup praktických sáčků vydrží déle.
Malé bavlněné sáčky jsou perfektní jako originální dárkové balení. Můžete je také použít doma, ve škole nebo na cestách - skrýt, co chcete a přitom budete mít věci vždy organizované.
Na zvláštní žádost našich klientů můžeme vyrobit sáčky s potiskem. Pokud Vás tato možnost zajímá, kontaktujte nás a my umístíme Vaše logo přímo na materiál!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 9 cm |
| Výška * | 12 cm |
| Výška k šňůrky * | 9,5 - 10 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | COT-0912-WTX-011 |
| EAN | 5903003406143 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 9 x 12 cm - bílý
Látka: Bavlna, Velikost: 9x12 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.















Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora