10 ks Jutové sáčky 6 x 8 cm - světlá hnědé
72,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 11x20 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 11 x 20 cm - zlaté
129,00Kč5,16Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: SaténBarva:


10 ks Saténové sáčky 8 x 10 cm - bordové
44,00Kč4,40Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: SametBarva:


3 ks Sametové pytle 26 x 35 cm - černé
123,00Kč41,00Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


5 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 10 x 13 cm - přírodní / červená mřížka
55,00Kč11,00Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: Organza, BavlnaBarva:


Bavlněné sáčky s organzou 15 x 20 cm - 10 ks - jednoduchost, která zaujme
239,00Kč23,90Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Velmi univerzální kapsy s elegantní juty světlá hnědé barvy ve velikosti 6 x 8 cm. Tato sada sestává z 10 kusů , takže jednorázový nákup sáčků vám vydrží na delší dobu.
Jutové sáčky v naší nabídce jsou vyrobeny ze syntetické juty, avšak bez ohledu na typ materiálu jsou charakteristické trvanlivou konstrukcí a charakteristickým vzhledem. Juta má přirozenou vlastnost absorpce a předávání vlhkosti životnímu prostředí, a proto pro ni nejsou problémem měnící se podmínky.
Jutové pytlíky v naší nabídce poskytují širokou škálu možností, protože mnohé modely jsou speciálně obarveny v nejrůznějších barvách. Takový široký výběr zaručuje spokojenost zákazníka, každý si najde něco pro sebe.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Juta |
|---|---|
| Barva | Přírodní světlá, Hnědá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 6 cm |
| Příležitost | Vánoce |
| Výška * | 8 cm |
| Výška k šňůrky * | 5 - 6 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | JUT-0608-L.BR-212 |
| EAN | 5903003406440 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Jutové sáčky 6 x 8 cm - světlá hnědé
Látka: Juta, Velikost: 6x8 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora