Velké pytle 55x75 cm

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 4 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 4 produkt(ů) v této kategorii
49,00 Kč 1 ks
49,00 Kč 1 ks
Organza tašky 55 x 75 cm - bíle Velké pytle 55x75 cm

Organza sáčky 55 x 75 cm - bíle

balení
164,00 Kč 1 ks
164,00 Kč 1 ks
1 ks Bavlněny pytel 55 x 75...

Bavlněny pytel 55 x 75 cm - přirozený

balení
94,00 Kč 1 ks
94,00 Kč 1 ks
Pytel z imitovaného lnu 55 x 75 cm - přirozené Velké pytle 55x75 cm

Pytel z imitovaného lnu 55 x 75 cm - přirozené

balení
107,00 Kč 1 ks
107,00 Kč 1 ks
Jutový pytel 55 x 75 cm - přirozené Velké pytle 55x75 cm

Jutový pytel 55 x 75 cm - přirozené

balení

Velké pytle 55 x 75 cm

Hledáte tašku, která by nahradila jednorázové nákupní síťovky? Nebo chcete najít alternativu k jednorázovým cestovním organizérům? Naše nabídka je navržena s ohledem na vás a vaše potřeby. Najdete zde výrobky vyrobené z kvalitních materiálů, odolné a opakovaně použitelné. Pomohou vám snížit produkci odpadu a ušetří vám peníze - nebudete muset znovu kupovat nové zboží.

Jaké jsou velké sáčky o rozměrech 55 x 75 cm?

Velké sáčky o rozměrech 55 x 75 cm jsou:

  • jsou šetrné k životnímu prostředí - jsou opakovaně použitelné, takže je po použití jednoduše vyčistíte a znovu použijete. Není třeba je vyhazovat a kupovat místo nich nové;
  • sofistikované - postarali jsme se o to, aby byly estetické a praktické. Jsou vyrobeny pomocí dobře propracovaného výrobního procesu, o čemž svědčí i to, že jsou opatřeny stahovacími šňůrkami. Ty poskytují dekorativní prvek a zároveň chrání obsah tašky před vysypáním. Díky tomuto mechanismu máte neustálý přístup k vnitřku tašky, ale nemusíte se obávat, že by vám věci zevnitř vypadly;
  • cenově výhodné - nabízíme příznivé ceny, které nejsou navýšeny o marže výrobců;
  • opakující se - výrobky stejné kategorie a stejné velikosti jsou identické;
  • univerzální - pokud si koupíte jednu tašku, můžete ji použít mnoha různými způsoby.

Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejci pytlů, takže naše nabídka je určena jak firmám a veřejným institucím, tak jednotlivým zákazníkům. Pokud si přejete pytle personalizovat, kontaktujte nás. Určíme detaily designu a na obal aplikujeme logo vaší značky, název společnosti, poděkování nebo jiné zajímavé motivy.

Z čeho vyrábíme velké sáčky o rozměrech 55 x 75 cm?

Pro výrobu sáčků používáme:

  • imitaci lnu - je odolná a estetická. Skvěle se hodí do boho nebo rustikální atmosféry. Je vyrobena ze směsi bavlny a syntetických vláken;
  • juta - tato přírodní a vzdušná tkanina je odolná vůči vlhkosti a slunečnímu záření. Je vhodná pro skladování ovoce a zeleniny;
  • organza - tento materiál je částečně průhledný, a proto odhaluje svůj obsah. Tuhá tkanina se nemačká a vždy vypadá elegantně. Je odolná proti roztřepení.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli materiál, zaručujeme, že bude trvanlivý. Vzhledem k velkým rozměrům tašek jsme dbali na to, aby byly jednotlivé součásti řádně spojeny. To znamená, že do batohu můžete uložit malé a lehké předměty, ale i mnohem těžší věci.

K čemu lze velký pytel o rozměrech 55 x 75 cm použít?

Velký pytel 55 x 75 cm může nahradit nákupní pytle. Snadno se přenáší a vypadá esteticky, takže bude ladit s vaším stylem a zároveň nezabere mnoho místa. Můžete do něj vložit čerstvé pečivo, zeleninu, ovoce a další potraviny. Nejlepší volbou je pro tento účel jutový pytel. Jutový pytel je ideální také do spíže. Můžete do něj ukládat potraviny - ochrání je před vlhkostí a prodlouží jejich čerstvost.

Pytle à la plátěné vypadají skvěle jako organizéry do šatníku a další. Mají tlumené barvy, takže vypadají dobře i na knihovně nebo na podlaze. Můžete do nich uložit hračky, pantofle do předsíně a dokonce i puzzle nebo kostky Lega. Využijete je také ve skříni nebo v cestovní tašce. Organza se nejlépe hodí na balení dárků, ale nejen jich. Jak ji, stejně jako jakýkoli jiný materiál sáčků, využijete, záleží na vašich potřebách a nápadech.

Doporučujeme vám podívat se na nabídku.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product