Saténové sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 62 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 62 produkt(ů) v této kategorii

Elegantní saténové sáčky (pytlíky) jsou je skvělým nápadem na originální zabalení kosmetiky, luxusních parfémů, drobných šperků nebo malého svatebního dárku. V nabídce naší společnosti najdete mnoho modelů saténových pytlíků s klasickými tvary a mimořádně precizní povrchovou úpravou. Saténové pytlíky nabízíme v mnoha barvách a velikostech. Důležitou výhodou naší nabídky je precizní zpracování, atraktivní ceny a schopnost personalizace výrobku čili možnosti nákupu výrobku s reklamním nebo příležitostnou potiskem na povrchu pytlíku nebo jejich výroby ve větším množství v nestandardním rozměru nebo tvaru. 


Jsme otevřeni potřebám našich klientů, stačí nám zavolat nebo napsat. Momentálně v naší nabídce naleznete elegantní saténové pytlíky v bílé, černé a bordó barvě. Saténové pytlíky se prodávají ve velkých baleních po 25 kusů – menší velikosti a po 10 ks - větší velikosti. Chcete-li koupit větší sadu pytlíků, stačí si objednat několik takových balíků.

Co je satén?

Satén je tkanina, která je druhem atlasové látky, jejíž pravá strana má atlasovou vazbu nití a nazývá se saténovou vazbou. Levou stranu této tkaniny charakterizuje osnovová vazba nití, díky které má tkanina charakteristickou lesklou strukturu. Název tkaniny ""satén"" pochází od názvu Zaiton, arabského názvu čínského města Quanzhou. V našem obchodě nabízíme saténové pytlíky v mnoha různých barvách, například bílé, bordové nebo černé.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product