1 ks Jutový pytel 30 x 40 cm - přírodní
55,00Kč / bal.
1 bal. = 1 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 12x15 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 12 x 15 cm - zlaté
253,00Kč25,30Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 9 x 12 cm - zelený
86,00Kč8,60Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 10x13 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - Vánoce / 8
56,00Kč5,60Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 16x37 cmLátka: BavlnaBarva:


3 ks Bavlněné Sáčky 16 x 37 cm - černý
69,00Kč23,00Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - zlaté
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Jutové pytle v přirozené barvě, ve velikosti 30 x 40 cm, prodávané na kusy. Nabízené sáčky jsou vyrobeny ze syntetické juty, kterou charakterizuje trvanlivost a charakteristický "šňůrkový vzhled". Oba materiálové sáčky absorbují a odvádějí vlhkost, takže jsou pro ně vhodné i měnící se podmínky prostředí.
Jutové pytle se skvěle komponují s dekoracemi, biopotravinami, přirozenými vůněmi (např. sáček na levanduli) a další organické výrobky, díky čemuž se dokonale hodí na oslavy ve stylu vintage a oslavy stylizované do venkovské atmosféry
Naše nabídka jutových sáčků obsahuje i speciální barvené modely v mnoha barvách, které umožní každému najít svůj ideální jutový pytel.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Juta |
|---|---|
| Barva | Přírodní tmavá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 1 |
| Šířka * | 30 cm |
| Příležitost | Vánoce, Velikonoce |
| Výška * | 40 cm |
| Výška k šňůrky * | 33.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | JUT-3040-NAT-172 |
| EAN | 5902565687595 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
1 ks Jutový pytel 30 x 40 cm - přírodní
Látka: Juta, Velikost: 30x40 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora