10 ks Jutové sáčky 8 x 10 cm - světlá růžové
75,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 10x13 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - modré
92,00Kč3,68Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 26 x 35 cm - přírodní / sníh
49,00Kč49,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - přírodní / motýl
38,00Kč38,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 30x40 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 30 x 40 cm - růžové
97,00Kč19,40Kč / ks1 bal. = 5 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 6x8 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - bíle
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Sada 10 stylových jutových sáčků světlá růžové, velikost 8 x 10 cm. Prohlédnite si také jiné možnosti z naší nabídky - nabízíme také jutové sáčky v jiných barevných verzích. Juta je zajímavý materiál , který zaujme, už na první pohled svým pøirozeným vzhledem.
Jutové sáčky dokáží absorbovat vlhkost z prostředí a vypouštět ji postupně, a proto je skvělá na místa, kde se úroveň vlhkosti mění.
V naší nabídce najdete sáčky ze syntetické juty, ale bez ohledu na její původ, Vás zaujme svým "divokým" vzhledem - skvěle doplňuje přírodní dekorace a vůně, potraviny, bio potraviny a jiné ekologické produkty, takže je ideální na různé události ve venkovské atmosféře.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Juta |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 8 cm |
| Příležitost | Valentýna, Velikonoce |
| Výška * | 10 cm |
| Výška k šňůrky * | 7 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | JUT-0810-L.PK-132 |
| EAN | 5902565687830 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Jutové sáčky 8 x 10 cm - světlá růžové
Látka: Juta, Velikost: 8x10 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora