Chcete koupit dárkovou krabici pro svého domácího mazlíčka? Nebo plánujete připravit vánoční dárek pro svého psa či kočku sami? Podívejte se nyní na naše návrhy!

Domácí mazlíčci jsou pro nás plnohodnotnými členy rodiny! Dokonale chápu všechny, kteří při přípravě vánočních dárků připravují balíčky i pro svého psa, kočku a další domácí mazlíčky.

dárkové balení pro psy a kočky

Vánoční dárkový balíček pro psa a kočku

Ať už si raději koupíte hotovou sadu, nebo si dárky a pomůcky pro svého psa či kočku vyberete sami, máme pro vás několik tipů. Dáme vám několik tipů, jaký vánoční dárek byste měli koupit! Máme také překvapení pro milovníky zvířat – rádi vám představíme naše roztomilé vánoční dárkové balíčky pro vašeho psa a kočku!

dárková krabička pro vašeho domácího mazlíčka

Vánoční dárkové balení pro vaši kočku

Dárkové balení pro vašeho domácího mazlíčka – které vybrat?

Přehled nejlepší nabídky hotových sad

Speciálně pro vás jsme zrecenzovali letošní nabídku hotových sad pro domácí mazlíčky. Podívejte se, jaké jsou naše závěry!

Nevytvořili jsme rozpis jednotlivých nabídek, protože v předvánočním období najdete hotovou dárkovou sadu pro svého domácího mazlíčka téměř v každém obchodě. Vánoční dárky pro domácí mazlíčky nejsou k dostání pouze v obchodech se zvířaty. Najdete je také v supermarketech a diskontních prodejnách. Jak je hodnotíme? Různě! Právě proto, že se naše hodnocení opravdu extrémně lišila, rozhodli jsme se vám poradit, na co si dát při nákupu vánočních dárků pro domácí mazlíčky pozor.

Jak vybrat hotovou dárkovou krabici pro vašeho domácího mazlíčka?

  • V první řadě věnujte pozornost kvalitě výrobků. Pamatujte: Je lepší darovat vašemu mazlíčkovi menší sadu, která se však skládá z kvalitních výrobků. To platí jak pro pamlsky, tak pro hračky pro domácí mazlíčky (levné hračky bez certifikátů mohou být smrtící).
  • Při kontrole obsahu sady nezapomeňte věnovat pozornost hmotnosti jednotlivých výrobků. Výrobci krmiv pro domácí zvířata mají k tvorbě dárkových krabic různé přístupy. Někteří prosazují vzorky za cenu plnohodnotných výrobků, zatímco jiní nabízejí plnohodnotné sady za velmi výhodnou cenu, protože je považují za formu reklamy, která jim dává šanci získat nové zákazníky.
  • Nezapomeňte také přizpůsobit sadu plemeni a věku zvířete (neobdarovávejte jorkšíra velkými kostkami, aby se vešly do čelisti německého ovčáka)
    dárkové balení pro psy a kočky

    Objednejte si dárkový sáček pro svého psa s vlastním potiskem!

Dárky a pomůcky pro vašeho psa a kočku – vytvořte si vlastní sadu!

Nemůžete se rozhodnout pro žádnou hotovou dárkovou krabičku pro svého mazlíčka? Nebo možná jen nemáte dostatek času na analýzu jednotlivých nabídek. Někdy je jednodušší sestavit si vánoční dárkovou sadu sami. Koneckonců, svého mazlíčka znáte nejlépe a přesně víte, jak mu udělat radost.

dárkové balení pro psy a kočky

Vánoční dárková sáček s rybičkami pro vaši kočičku

Vánoční dárky a dobroty pro vašeho psa

Přemýšlíte, co koupit jako vánoční dárek pro svého psa? Jménem našich čtyřnohých přátel apelujeme – ať to nejsou vánoční svetry! Zaručujeme vám, že váš pejsek ocení pamlsky. Hračky jsou také vítány.

dárky a pomůcky pro psy

Vánoční dárkový sáček pro vašeho psa

Naplánovali jste pro svého psího miláčka větší rozpočet na dárky? Možná byste měli popřemýšlet o novém pohodlném pelíšku pro psa. Měli byste také zvážit nákup … vzdělávacích hraček pro domácí mazlíčky. Naším hitem je čichací podložka. S podložkou se schránkami na pamlsky je čichání ještě zábavnější.

Vytvořte si vlastní dárkovou krabičku pro svého domácího mazlíčka

Látkový vánoční sáček na dárky pro psa

Neskrývejme, že při výrobě dárku pro svého psího miláčka uděláte velkou radost i sami sobě. S ohledem na milovníky psů jsme připravili kolekci vánočních dárkových sáčků. Vánoční sáčky s potiskem s motivem kostky vypadají pod vánočním stromečkem nádherně! Za zmínku stojí, že naše látkové sáčky jsou opakovaně použitelné. Po Vánocích je můžete použít jako praktický organizér na dobroty pro vašeho mazlíčka!

dárkové balení pro psy a kočky

Chcete pro svého psa připravit osobní dárek? Na kostku můžete napsat jméno svého čtyřnohého přítele!

Vánoční dárek pro vaši kočku

Nikdy vás nenabádáme, abyste kupovali kočku v pytlíku, ale dárkový sáček pro vaši kočičku je něco, co stojí za to mít! Rozkošné potisky potěší každého kočkomila!

Co můžete dát do dárkového sáčku pro kočku? Předpokládáme, že kdyby kočky uměly psát, žádaly by v dopise Ježíškovi o pamlsky!

dárkové balení pro psy a kočky

Dárkové balení pro zvířata

Co dalšího můžete koupit jako vánoční dárek pro svého fialového kamaráda? Kočky jsou individualisté, neexistují žádné další univerzální návrhy. Naše kolegyně Ania nám dala tento návrh.

Myslela jsem si, že si moje kočka nerada hraje. Když byl kotě, koupila jsem mu desítky různých hraček. Žádná z nich nevzbudila jeho zájem. Jednou jsem objednala plyšovou myš se zabudovaným mikročipem (vydávala zvuky napodobující myší pištění). Ukázalo se, že můj kocour (jak se na opravdového chlapa sluší a patří) je fanouškem techniky.

dárková krabička pro vašeho domácího mazlíčka

Vánoční dárkový sáček pro kočku

Dárkové balení pro psa a kočku (a další domácí mazlíčky)

dárky a pomůcky pro psy - sáček na dárkovou krabici pro domácího mazlíčka

Vánoční dárkový sáček pro psa

Líbí se vám vánoční dárkové balení pro vašeho psa a kočku? Nabízíme i další zajímavé vzory látkových sáčků, které můžete použít jako dárkové balení pro ptáky a papoušky, pro vašeho králíčka, a pokud přimhouříte oko, můžete si vybrat i něco pro rybičky žijící ve vašem domácím akváriu!

Žlutá sametová sáčka - Velikonoční kuřátka

Velurový sáček – ideální na vánoční dárky od Zajíce

Džínová sáček na hračky

Bavlněný sáček s motivem zajíce

Personalizované balení dárkové krabice pro vašeho domácího mazlíčka

dárkové balení pro psy a kočky - dárková krabička pro vašeho domácího mazlíčka

Objednejte si dárkový sáček pro svého psa s vlastním potiskem

Líbí se vám naše kolekce dárkových sáčků pro domácí mazlíčky? V našem velkoobchodě si můžete objednat také personalizované vánoční dárkové sáčky pro domácí mazlíčky s vaším logem! Látkové sáčky zdobené svátečním potiskem a logem vaší firmy jsou snadným způsobem, jak proměnit vaše výrobky ve vánoční dárky. Kontaktujte nás a podívejte se na podrobnosti nabídky! Napište nám.