Vsaďte na Saketos!

Jako největší výrobce látkových pytlíčků v Evropě vám zajišťujeme mnoho výhod::

 • záruku nejnižší ceny na individualizované výrobky — připravíme pro vás nejlepší nabídku na evropském trhu!
 • více než 8 000 000 pytlíčků skladem — na výběr je více než 1 tis. různých vzorů, velikostí a barev. Okamžitě dostupné výrobky ve velkoobchodních počtech zajišťují lepší cash flow!
 • Bezplatné poradenství a podpora během každého kroku realizace objednávky — osobní zákaznický konzultant, pomoc s výběrem výrobku, podpora grafika,
 • expresní realizace objednávek — dokonce už během 3 dnů od potvrzení detailů (po předchozí dohodě),
 • není požadován minimální počet pro individualizované potisky — objednejte si přesně tolik, kolik potřebujete!


Naše historie

I když je i pro nás samotné tomu těžko uvěřit, své podnikání jsme spustili v roce 2008 jako jednoosobová společnost věnující se tvorbě individualizovaných svatebních pozvánek ve skromném, studentském pokoji. 

Díky pozornému naslouchání zákazníkům a reagování na jejich potřeby jsme do naší nabídky brzy zavedli také pytlíčky s mandlemi jako poděkování pro svatební hosty. Tak jsme našli naši mezeru na trhu!

Saketos dnes

V současnosti jsme v Evropě největší výrobce látkových pytlíčků s potiskem nebo bez. Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej hotových obalů, stejně tak šijeme individualizované obaly plně přizpůsobené brandingu značek našich zákazníků.

Saketos tvoří tým překypující energií! Jsme otevření vůči novým technologiím a nebojíme se výzev, proto jsme dnes značkou globálního dosahu. Umístění naší firmy na trojmezí tří evropských států umožňuje bleskové odeslání námi šitých pytlíčků do celého světa.


Naše pytlíčky, vaše nápady

Naše pytlíčky, vaše nápady" je heslo, které dokonale odráží nabídku a filozofii naší značky. Pytlíčky firmy Saketos nabízí možnosti bez hranic. Námi šité, představují spojení našich zkušeností a vaší kreativity.

Každý váš nápad vám pomůžeme nevšedně zabalit. Na vámi vybrané obaly přeneseme firemní logo, libovolný nápis, grafiku a dokonce fotografii. 

Díky různorodosti vzorů pytlíčky vyhoví nárokům jakéhokoliv odvětví. Můžete je použít k zabalení dárků, vzorků, reklamních předmětů a jako originální produktové obaly, které se budou na trhu odlišovat.


Spolupráce

Mezi našimi zákazníky se nacházejí značky jako:

Zajímá vás dlouhodobá spolupráce? Stálým zákazníkům nabízíme individuální podmínky spolupráce:

 • obsluha cyklických objednávek,
 • individuální slevové limity,
 • faktury s odloženou lhůtou splatnosti,
 • zkrácená doba realizace,
 • přiřazený stálý zákaznický konzultant.

NAPIŠTE NÁM pokud máte zájem nebo jakékoliv otázky.


Můžete nám důvěřovat

Od začátku činnosti je naší prioritou spokojenost zákazníka a představuje měřítko kvality naší práce.


U nás můžete nakupovat bez obav:

 • poznejte naši kvalitu – nabízíme možnost objednat si vzorky, včetně individualizovaných vzorků,
 • stanovili jsme 100denní právo na odstoupení od smlouvy! Ano, 100 dní! Výrazně více, než dávají jiné obchody,
 • reklamace posuzujeme v průběhu 7 dnů; jsme prověřená značka — dostáváme pozitivní hodnocení od zákazníků, pro než vyrábíme více než 100 000 individualizovaných pytlíčků měsíčně, 
 • Autentické komentáře — vyberte si prověřenou značku!


Autentické recenze - vyberte ověřenou značku

Kvalita našich produktů, služeb a nejvyšší úroveň obsluhy jsou potvrzeny pozitivními doporučeními zákazníků! Zveme vás k prostudování recenzí, jejichž autentičnost potvrzuje mezinárodní známka kvality Trust Mate!


Potřebujete pytlíčky s potiskem? Otestujte nás před nákupem!

Zveme k vyzkoušení našich služeb! Seznámíte se lépe s naší nabídkou a přesvědčíte se o kvalitě našeho servisu. Využijte průvodce k navrhování a uvidíte, jak budou vaše potisky vypadat na pytlíčcích. Navíc můžete odeslat poptávku konzultantovi, a my připravíme obchodní nabídku s kalkulací a bezplatnou vizualizaci.

Získat vizualizaci zdarma

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product