Jutové sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 136 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 136 produkt(ů) v této kategorii

Barevné pytlíky z juty je originální způsob na zabalení a skladování mnoha předmětů, včetně kosmetiky a parfémů, jakož i potravinářských výrobků, např. kávy, obilovin, ořechů, rýže a mnoha dalších. Pokud hledáte pro odolné balení drobných výrobků nebo předmětů, pytlíky z juty jsou nejlepším výběrem. Juta je textilie, která je charakterizována nadprůměrnou výdrží a trvanlivostí a sáčky z juty zajišťují dokonalou ochranu výrobků nebo předmětů uložených uvnitř.

V nabídce našeho obchodu naleznete mnoho modelů takových pytlíků v široké škále velikostí a barev. Zákazníkům, kteří mají zájem o velkoobchodní nákup, nabízíme možnost personalizace produktu. Můžeme připravit jutové pytlíky podle velikosti specifikované zákazníkem, s příležitostnou nebo reklamním potiskem. Také doporučujeme, abyste se podívali na naše další produkty, včetně pytlíků z organzy, saténových nebo kovových pytlíků.

Hledáte originální obaly pro své výrobky? Zvolte jutové sáčky, které se vyznačují dlouhou životností a pevností. Vyrábíme je ze syntetické juty. Struktura našich sáčků připomíná jutový, pevný provázek. Jutový pytlík s potiskem odliší Vaši firmu od konkurence.

Nabízíme bohatý výběr jutových pytlíků. U nás najdete mnoho barev jak i velikostí. Zveme vás k zasílání velkoobchodních jak i maloobchodních objednávek.

Díky tomu, že jsou sáčky odolné proti hnilobě nebo rozkladu, můžete je používat téměř v jakýchkoli podmínkách. Skladujte v nich přírodní výrobky nebo dekorace - od květinových plátků až po potravinářské produkty.

Hledáte něco jiného? Adventní kalendáře vyrobené z jutových pytlíků jsou hitem sezóny! S jejich pomocí vyzdobíte svůj dům na svátky a samotné odpočítávání do Vánoc bude plné výjimečných překvapení.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product