Organza sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 413 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 413 produkt(ů) v této kategorii

Představujeme Vám vlajkový produkt našeho obchodu čili sáčky (pytlíky) z organzy. Mají obrovskou popularitu na různých oslavách. Jsou malou, ale významnou částí oslav. Například dar ve formě sladkostí v pytlíku z organzy je populární na svatbách. Takový dar je symbolickým poděkováním hostům za účast na této jedinečné události.

Pro naše klienty vyrábíme pytlíky z organzy v mnoha modelech: od těch nejjednodušších a nejmenších, přes ty střední velikosti až po největší. Máme hladké pytlíky nebo s ozdobnou potiskem včetně těch z tematickými motivy. Pytlíky Vás potěší svými barvami, takže pokud hledáte tento typ doplňků i v ojedinělých barvách, naše nabídka by vás neměla zklamat. Od klasických barev jako bílá, červená a černá, přes zlatou a stříbrnou, po různé odstíny fialové, růžové, zelené, žluté, modré (azurová, tyrkysová, indigo) a bronzové.

Pytlíky prodávané v našem obchodě jsou baleny po 5, 10 a 25 kusů.

Co je organza?

Organza je tenká tkanina tradičně vyrobena z hedvábné příze. Je charakterizována jistým druhem čirosti a má mnoho způsobů použití, jako například pytlíky z organzy, záclony, plachty nebo i svatební či večerní šaty. V současnosti je organza také vyrobena z bavlny a syntetických vláken, které jsou levnější a odolnější než jejich přirozené předchůdkyně. Pro tento účel se používá polyester nebo nylon.

Námi nabízené sáčky z organzy jsou naším vlajkovým produktem. Vyznačují se mimořádnou jemností - jsou vyrobeny z hedvábné příze a syntetických vláken. Díky tomu jsou tyto sáčky poloprůhledné, což je jejich obrovská výhoda. Jsou univerzální a vždy vypadají skvěle.

Chystáte svatbu nebo křtiny a hledáte originální poděkování pro své hosty? Rozhodněte se pro organzové pytlíky. Perfektně se hodí na balení drobných dárků, ale stejně dobře se hodí i na úschovu drobností v zásuvkách. Tyto jemné a zároveň odolné taštičky najdete v mnoha barevných provedeních a velikostech - rozhodování může být náročné, protože všechny barvy vypadají jedinečně.

Pokud si chcete objednat pevné pytlíky na vlhkost, organza jistě splní Vaše očekávání. Stačí, když dovnitř pytlíku vložíte silikagel, který má absorpční vlastnosti.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product