Žluté sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 12 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 12 produkt(ů) v této kategorii
75,00 Kč 25 ks
3,00 Kč 1 ks
Organza tašky 8 x 10 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 8 x 10 cm - žluté

balení
99,00 Kč 1 ks
99,00 Kč 1 ks
Velurový pytel 26 x 35 cm s potiskem - kuřátko Valentýn

Sametovy pytel 26 x 35 cm s potiskem - kuřátko

balení
283,00 Kč 10 ks
28,30 Kč 1 ks
Velurové pytlíky 13 x 18 cm s potiskem - kuře Sametové sáčky

ů. Velurové pytlíky 13 x 18 cm s potiskem - kuře

balení
73,00 Kč 25 ks
2,92 Kč 1 ks
Organza tašky 7 x 9 cm (SDB) - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - žluté

balení
129,00 Kč 25 ks
5,16 Kč 1 ks
Organza tašky 13 x 18 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 13 x 18 cm - žluté

balení
113,00 Kč 25 ks
4,52 Kč 1 ks
Organza tašky 12 x 15 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 12 x 15 cm - žluté

balení
59,00 Kč 10 ks
5,90 Kč 1 ks
Organza tašky 15 x 20 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 15 x 20 cm - žluté

balení
92,00 Kč 25 ks
3,68 Kč 1 ks
Organza tašky 10 x 13 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 10 x 13 cm - žluté

balení
107,00 Kč 25 ks
4,28 Kč 1 ks
Organza tašky 11 x 14 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 11 x 14 cm - žluté

balení
73,00 Kč 25 ks
2,92 Kč 1 ks
Organza tašky 7 x 9 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 7 x 9 cm - žluté

balení
86,00 Kč 25 ks
3,44 Kč 1 ks
Organza tašky 9 x 12 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 9 x 12 cm - žluté

balení
74,00 Kč 10 ks
7,40 Kč 1 ks
Organza tašky 18 x 24 cm - žluté Žluté sáčky

Organza sáčky 18 x 24 cm - žluté

balení

Oranžové sáčky - nedílná součást úspěšné halloweenské party

Hledáte nápady na halloweenskou výzdobu? Objednejte si oranžové pytlíky, nejlépe s potiskem příšer, duchů nebo černé kočky. Dokonale tak vystihnou atmosféru svátku duchů. Můžete do nich také zabalit sušenky pro štěstí, lízátka, bonbony a další sladkosti a rozdat je hostům. Uvidíte, že každý takový sladký dárek ocení a bude na vaši oslavu dlouho vzpomínat. Sáčky s halloweenským potiskem se skvěle hodí k oranžovým balónkům, strašidelným dýním a také k plyšovým pavoukům, netopýrům a černým kočkám.

Oranžové organzové pytlíky nám poslouží k zabalení dárků pro hosty. Můžete do nich vložit hodinky, šperky, kosmetiku, pralinky, mýdla nebo vonné svíčky. Sáčky lze použít také jako dekoraci na stůl, zejména pokud do nich vložíte sušené bylinky nebo okvětní lístky.

Halloweenské sáčky na sladkosti

Pokud vaše děti chodí na Halloween koledovat domů, oranžové pytlíky se jim budou jistě hodit. Děti do nich mohou sbírat sladkosti a bonbony. Je dobré na každý sáček napsat jméno vaší ratolesti, aby nedošlo k záměně při přípravě na odchod z domu.

Pytlíky mají praktickou stahovací šňůrku v pase, která umožňuje jejich pohodlné zavírání a otevírání. Stačí jediné zatažení, aby se sladkosti nerozsypaly. Oranžové pytlíky se budou hodit také jako obaly na sladkosti pro malé parádnice.

Oranžové sáčky s vaším potiskem

Pokud se vdáváte v srpnu nebo v září, přemýšlejte o tom, že byste pro své téma zvolili slunečnice. Příjemně tím překvapíte své blízké a zároveň se odlišíte od ostatních nevěst a ženichů. Květy by se měly objevit ve vaší svatební kytici a knoflíkových dírkách. Je také dobré je zakomponovat do výzdoby kostela a svatební síně.

Abyste své hosty naladili, objednejte si originální pozvánky s motivem slunečnic. Můžete si také objednat oranžové pytlíky, které dobře poslouží jako obal na dárky a originální dekorace na stůl. Přemýšlíte, jak poděkovat hostům za to, že přišli? Darujte jim magnetky, fondán nebo visačky s potiskem slunečnic. K tématu se skvěle hodí sklenice s medem nebo dýňovým džemem.

Hledáte netradiční sáčky na drobné dárky pro své blízké? Pak se poohlédněte po sáčcích v lososové barvě. Můžete do nich dát ledové mandle nebo jiné sladkosti pro hosty u příležitosti svateb, křtin, narozenin, zásnub a dalších událostí. Chcete-li pytlíčky uzavřít, stačí zatáhnout za ozdobnou šňůrku. Úloha pytlíčků se však neomezuje pouze na balení dárků, dobře fungují také jako organizér na šperky, vonné kuličky, ručně vyráběná mýdla nebo sušené květiny.

Jak vytvoříte voňavé pytlíky? Podívejte se na naše návrhy!

Zajímá vás, jak si v koupelně vytvořit relaxační zónu? Látkové oranžové sáčky jsou ideální pro domácí lázně. Můžete do nich dát koupelovou sůl nebo voňavé mýdlo a pak je umístit na poličku v koupelně. Nebo sáček použijte k ozdobení nádoby s kyticí umělých květin.

Oranžové pytlíky okamžitě rozzáří bílou nebo šedou koupelnu. Vložte do nich vonné kuličky, sušenou levanduli nebo potpourri a vůně vám pomůže relaxovat.

Oranžové sáčky - jak je používat?

V obchodě Saketos najdete oranžové pytlíky větších rozměrů, které jsou ideální pro uložení kosmetiky, koupelnových doplňků nebo špinavého oblečení. Takové sáčky jsou ideální do malých místností, protože mohou nahradit skříně.

Zajímá vás, jak si rychle zlepšit náladu? Sáhněte po tyčinkách namočených v bergamotovém nebo citrusovém oleji a vložte je do pomerančového sáčku. Postupné uvolňování vůně vám jistě zlepší náladu. Přírodní vonné přívěsky můžete umístit do auta, šatníku, pracovny a koupelny.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product