Svátky a k příležitosti

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 900 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 900 produkt(ů) v této kategorii

V průběhu roku existuje mnoho příležitostí k obdarování blízkých. Bez ohledu na příležitost se vyplatí dbát na správné zabalení dárku. Pečlivě vybraný obal svědčí o naší angažovanosti při přípravě dárku a zdůrazňuje úctu, kterou chováme k obdarované osobě. Velmi originální a zároveň výjimečně krásným obalem každého dárku mohou být pytlíky nabízené obchodem Saketos. Nabízíme dárkové pytlíky z materiálů, jako je len, bavlna, juta, organza, satén, samet a džínovina. Tato pytlíky jsou nejen krásné, ale také velmi praktické - mají rychlý a pohodlný systém zavírání. Chcete-li dárkový pytlík uzavřít, jednoduše zatáhněte za stuhu nebo šňůrku, která vyčnívá po obou stranách stahovacího límce. Přesvědčte se, že zabalit dárek může být opravdu jednoduché!

Saketos - ideální obal na dárky a upomínky

Proč byste měli používat tašky Saketos? Především jsou velmi originálním způsobem zabalení dárku. Každý, kdo ji obdrží, jistě ocení i to, že se nejedná o produkt na jedno použití, protože pytlíky ušité z tkaniny jsou velmi odolné a lze je používat opakovaně. Jedná se o vynikající alternativu k papírovým dárkovým taškám! Obchod Saketos nabízí ideální obaly na vánoční dárky, valentýnské dárky nebo dárky pro oslavence křtu, svatého přijímání či svatby.

Rádi bychom vám připomněli, že nabízíme možnost personalizace výrobků - můžete si vybrat např. materiál, barvu a velikost (rovněž takový, který není k dispozici v naší základní nabídce). Na pytlíky můžete také umístit libovolný nápis a grafiku - včetně loga vaší společnosti. Takové pytlíky se skvěle hodí jako vánoční produktové obaly!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product