Velké pytle 50x65 cm

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 5 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 5 produkt(ů) v této kategorii
89,00 Kč 1 ks
89,00 Kč 1 ks
1 ks Bavlněny pytel 50 x 65...

Bavlněny pytel 50 x 65 cm - přirozený

balení
83,00 Kč 1 ks
83,00 Kč 1 ks
Pytel z imitovaného lnu 50 x 65 cm - přirozený Velké pytle 50x65 cm

Pytel z imitovaného lnu 50 x 65 cm - přirozený

balení
97,00 Kč 1 ks
97,00 Kč 1 ks
Jutový pytel 50 x 65 cm - přirozený Velké pytle 50x65 cm

Jutový pytel 50 x 65 cm - přirozený

balení
97,00 Kč 1 ks
97,00 Kč 1 ks
Jutový pytel 50 x 65 cm - přirozený Velké pytle 50x65 cm

Jutový pytel 50 x 65 cm - přirozený

balení
117,00 Kč 3 ks
39,00 Kč 1 ks
Organza tašky 50 x 65 cm - bílá Velké pytle 50x65 cm

Organza sáčky 50 x 65 cm - bílá

balení

Velké pytle 50 x 65 cm

Hledáte opakovaně použitelné organizéry nebo alternativu k jednorázovým odnosným taškám a nákupním sáčkům? Nemohli jste být na lepším místě. V naší nabídce najdete ekologické výrobky, za dobré ceny a z nejkvalitnějších materiálů. Dbáme na to, aby byly odolné, snadno se čistily a splňovaly očekávání našich zákazníků ohledně kvality.

Čím jsou velké pytle 50 x 65 cm výjimečné?

Velké pytle o rozměrech 50 x 65 cm mají:

  • estetickou a funkční šňůru - ta má ozdobnou vazbu a je na jedné straně dekorativní, ale zároveň velmi důležitým prvkem z hlediska funkčnosti pytle. Lze ji rychle a účinně utáhnout, takže obsah pytle je chráněn před vysypáním;
  • příznivé ceny - jako výrobce si neukládáme dodatečné marže, které jsou typické při nákupu od zprostředkovatelů;
  • vysoká kvalita - vyrábíme je z materiálů od spolehlivých dodavatelů a v rámci promyšleného výrobního procesu;
  • promyšlená velikost - díky rozměrům 50 x 65 lze sáčky využít mnoha různými způsoby, a to i při skladování nebo balení poměrně velkých předmětů.

Prodáváme jak v maloobchodě, tak ve velkoobchodě, takže spolupracujeme s individuálními zákazníky, firmami i veřejnými institucemi. Nabízíme také možnost potisku na materiál. Velká taška o rozměrech 50 x 65 cm tak bude personalizovaná. Můžete na ni uvést logo své značky, název firmy, datum dle vlastního výběru nebo poděkování. Kontaktujte nás pro zadání individuální objednávky.

Z čeho jsou velké pytle 50 x 65 cm vyrobeny?

Pytle jsou vyrobeny z:

  • materiálu, který imituje přírodní len - jedná se o směs bavlny a syntetických vláken. Je mnohem levnější než len a odolnější. Do pytle můžete ukládat těžké předměty a předměty nepravidelných tvarů;
  • juty - přírodní tkanina je vzdušná, takže v ní můžete skladovat mimo jiné zeleninu a ovoce. Juta se skvěle hodí do zero waste klimatu, stejně jako do boho nebo rustikálního stylu;
  • organza - ta je částečně průhledná, protože ve struktuře látky jsou drobné otvory. To umožňuje odhalit obsah tašky a zároveň je vzdušná. I přes své velké rozměry působí lehce a subtilně. Tkanina organza je odolná proti vytahání nebo roztřepení.

Díky tomu, že jsou v nabídce pytle ze syntetické i přírodní tkaniny, můžete si vybrat konkrétní výrobek podle svých potřeb.

Jaký pytel o rozměrech 50 x 65 cm byste si měli vybrat?

Pokud si chcete koupit pytel na skladování zeleniny nebo ovoce, je nejlepší zvolit pytel vyrobený z juty. Můžete v něm úspěšně skladovat brambory, jablka nebo mrkev. Pytel se snadno čistí a je odolný vůči vlhkosti, protože má vzdušnou strukturu. Hodí se také k uložení kosmetiky, spodního prádla nebo jako cestovní organizér.

Výrobek z organzy zase bude skvěle vypadat jako dárkové balení nebo dekorace. Můžete do něj umístit knihy, parfém, šperky nebo láhev oblíbeného nápoje. Bude vypadat nápaditě a originálně.

Taška à la plátno se zase skvěle hodí například do ložnice nebo dětského pokoje. Můžete do ní uložit svíčky, puzzle, stavebnice nebo kosmetiku. Její přírodní a neutrální vzhled se hodí do každého interiéru.

Zveme vás na nákup.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product