Pytlíky s očkem

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Je: 3 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 3 produkt(ů) v této kategorii
289,00 Kč 10 ks
28,90 Kč 1 ks
Jutové sáčky 14 x 33 cm - přirozené Pytlíky s očkem

Jutové sáčky 13 x 18 cm - přirozené

balení
289,00 Kč 10 ks
28,90 Kč 1 ks
Jutové sáčky 14 x 33 cm - světlé přirozené Pytlíky s očkem

Jutové sáčky 13 x 18 cm - světlé přirozené

balení
269,00 Kč 10 ks
26,90 Kč 1 ks
Pytlík imitovaného lnu 14 x 33 cm - přirozené Pytlíky s očkem

Lněný pytlík 13 x 18 cm - přirozené

balení

Hotelové kliky - překvapte své hosty!

Hotelová pouzdra na kliky jsou vedle pouzdra na hotelové karty nejpraktičtějším obrazovým prvkem každého penzionu, hotelu a také hostelu. Speciální otvor v přívěsku umožňuje pouzdro volně umístit na kliku dveří nebo na kliku.

Zajímá vás, jak zajistit bezpečnost a pohodlí svých hostů a zaměstnanců? Zásobte se hotelovými věšáky s potiskem , které vám rozhodně zjednoduší komunikaci. Tyto doplňky zpříjemní pobyt vašich hostů a zároveň usnadní práci vašim zaměstnancům. Umožňují návštěvníkům hotelu nahlásit svá přání a problémy bez obav z narušení jejich soukromí. Chcete-li svým hostům zpříjemnit pobyt, nechte jim k dispozici hotelové pytlíky. Získají tak jistotu, že nikdo nebude rušit jejich spánek a odpočinek.

Hotelové věšáky s potiskem - užitečné, personalizované doplňky

Jutové pytle s očky používané jako závěsy na dveře zajistí, že si personál hotelu a hosté budou moci bezproblémově vyměňovat cenné informace. Díky takovému systému komunikace se hoteloví hosté cítí klidněji a jejich pobyt v hotelu nebo na jiném místě proběhne podle jejich představ.

Zajímá vás, proč byste měli nahradit papírové pytlíky pytlíkykami s očky? Tento produkt přitahuje pozornost a umožňuje vám vyniknout! Kromě toho můžete do látkového sáčku umístit letáky, reklamní pomůcky s logem vašeho hotelu nebo drobné dárky pro hotelové hosty. Malé jutové sáčky rychle absorbují a uvolňují vlhkost, takže jsou ideální pro použití v proměnlivých podmínkách. Sáčky jsou navíc hezké a praktické, takže se budou líbit i náročnějším hotelovým hostům. V naší nabídce najdete elegantní hotelové pytlíky ze syntetické nebo přírodní tkaniny. Všechny výrobky se vyznačují vysokou odolností a neobvyklým designem.

Jak se staráte o soukromí svých hostů? Rozhodněte se pro hotelové jmenovky!

V obchodě Saketos si můžete objednat malé jutové pytlíky s potiskem. Většina hotelů nabízí dva základní typy visaček: "Prosím, ukliďte si svůj pokoj" a "Nerušit". Nabízíme také realizaci objednávek s logem zaslaným zákazníkem. To umožňuje vytvořit originální, personalizovaný výrobek. Hotelové pytlíky mohou být potištěny jednostranně i oboustranně. Látková s logem firmy může sloužit také jako propagační a reklamní prvek. Lze na ně umístit jakýkoli nápis, takže tento výrobek má opravdu široké využití, a to nejen v hotelnictví.

Hotelové visačky s potiskem dokonale odpovídají nejnovějším trendům a zároveň zůstávají praktickým doplňkem. Tento doplněk provází hosty po celou dobu jejich pobytu, proto je třeba věnovat pozornost jeho kvalitě. Výrobky na našich webových stránkách jsou vyrobeny z robustního materiálu, takže se tak rychle nezničí a nesklouznou z kliky dveří.

Mnozí majitelé ubytovacích zařízení nevěnují pozornost detailům, přesto jutové pytlíky s očky pomáhají budovat pozitivní zážitek hostů. Originální design vzbuzuje zájem, a i když se věšáky během pobytu nehodí, návštěvníci si je určitě zapamatují. Na přívěsky lze napsat nápisy v různých jazycích, což zahraniční návštěvníci jistě ocení.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product