Fuchsiové sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 9 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 9 produkt(ů) v této kategorii
99,00 Kč 10 ks
9,90 Kč 1 ks
Organza pytle 22 x 30 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza pytle 22 x 30 cm - fuchsiová

balení
107,00 Kč 25 ks
4,28 Kč 1 ks
Organza tašky 11 x 14 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 11 x 14 cm - fuchsiová

balení
75,00 Kč 25 ks
3,00 Kč 1 ks
Organza tašky 8 x 10 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 8 x 10 cm - fuchsiová

balení
129,00 Kč 25 ks
5,16 Kč 1 ks
Organza tašky 13 x 18 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 13 x 18 cm - fuchsiová

balení
113,00 Kč 25 ks
4,52 Kč 1 ks
Organza tašky 12 x 15 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 12 x 15 cm - fuchsiová

balení
92,00 Kč 25 ks
3,68 Kč 1 ks
Organza tašky 10 x 13 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 10 x 13 cm - fuchsiová

balení
72,00 Kč 5 ks
14,40 Kč 1 ks
Organza tašky 26 x 35 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 26 x 35 cm - fuchsiová

balení
74,00 Kč 10 ks
7,40 Kč 1 ks
Organza tašky 18 x 24 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 18 x 24 cm - fuchsiová

balení
59,00 Kč 10 ks
5,90 Kč 1 ks
Organza tašky 15 x 20 cm - fuchsiová Fuchsiové sáčky

Organza sáčky 15 x 20 cm - fuchsiová

balení

Fuchsiové organzové sáčky - nejlepší alternativa k fólii

Hledáte způsob, jak originálně zabalit valentýnský dárek? Poohlédněte se po fuchsiových sáčcích, které hned od začátku zdůrazní luxusní povahu dárku. Látkové sáčky jsou opakovaně použitelné, takže je ocení zejména zastánci méně odpadového životního stylu. Jsou skvělou alternativou k tenkým plastovým sáčkům, které se při větší hmotnosti trhají.

Fuchsiové sáčky z organzy, což je jemná, lehká, průhledná tkanina. Sáčky dobře poslouží jako elegantní dárkové balení, ale můžete jimi také ozdobit svůj stůl. Můžete je také použít k nastolení pořádku ve své sportovní tašce nebo kufru. Pomocí sáčků Saketos můžete od sebe oddělit oblečení, spodní prádlo, kosmetiku a užitečné pomůcky. Kromě toho také poskytnete lepší ochranu choulostivým předmětům a zároveň si můžete být jisti, že neušpiní zbytek vašeho zavazadla.

Obchod Saketos - široký výběr látkových sáčků

Stylové organzové Sáčky jsou ideální pro každou příležitost. Lze je použít k zabalení svatebních či narozeninových darů, stejně jako dárků pro zaměstnance a obchodní partnery. Do sáčků lze uložit vonné kuličky, sojové svíčky, ručně vyráběná mýdla, parfémy nebo sladkosti.

Jsou také skvělým způsobem, jak uložit předměty denní potřeby, jako jsou šicí potřeby, náušnice, hodinky nebo dárkové karty. Do tmavě růžových sáčků můžete také vložit potpourri nebo levandulové pytlíčky a uložit je do skříně nebo zásuvky. Osvěžíte tak své oblečení a dodáte mu příjemnou vůni.

V čem uchovávat okvětní lístky? Rozhodněte se pro fuchsiové sáčky!

Zajímá vás, jak uchovávat okvětní lístky, abyste prodloužili jejich čerstvost? Můžete je nasypat do vzdušných sáčků fuchsiové barvy. Okvětní lístky udržujte čerstvé a suché a dbejte na to, aby jich v jednom sáčku nebylo příliš mnoho. Naplňte jimi 1/3 sáčku a poté jej zavěste na suché a vzdušné místo. Připomínáme, že proces sušení trvá 2-3 týdny. Takové sáčky se budou hodit, až budeme chtít posypat nevěstu a ženicha při odchodu z kostela nebo úřadu. Lze je také použít při polévání květin během obřadu Božího těla.

Z okvětních lístků růží lze připravit lahodné džemy, šťávy, sirupy a tinktury. Kromě toho se vyplatí přidávat je do salátů, čaje, želé a dokonce i do nápojů. Vločky se používají také jako dekorativní přísada do zmrzliny, dortů a pečiva. Hledáte nápady na domácí vonné sáčky? Stačí vločky dobře usušit a poté je vložit do organzových sáčků.

Látkové sáčky a jejich použití

V obchodě Saketos najdete tmavě růžové organzové pytlíčky opatřené ozdobnou stuhou v pase. Lze je potisknout čímkoli, takže jsou vhodné jako originální reklamní pomůcky. Pouzdra vám umožní uspořádat sbírku šperků, kosmetiky nebo jehel, nití a knoflíků.

Chystáte se na dovolenou nebo na služební cestu? Přemýšlíte, jak zabalit různé drobnosti, aby se jim nic nestalo? Na pomoc přicházejí fuchsiové organzové sáčky - pojmou šperky, drobnou kosmetiku nebo lahvičky s parfémy. Máte tak jistotu, že se vám tyto předměty v kufru neztratí nebo nevypadnou při prohlížení zavazadla.

Fuchsiové sáčky - ideální pro balení dárků

Pokud chcete, aby váš dárek zůstal vašemu blízkému dlouho v paměti, poohlédněte se po originálním balení. Fuchsiové dárkové sáčky jsou ideální volbou, protože podtrhnou jedinečnost vašeho dárku. Můžete do nich také nasypat bylinky, v takovém případě se promění v originální aroma visačky do auta nebo šatníku. Jedná se o skvělou alternativu k osvěžovačům vzduchu z obchodů, které často způsobují bolesti hlavy a závratě.

Sáčky mohou být skvělým zdrojem reklamy pro firmy, stačí na ně umístit své logo nebo název. Pouzdra jsou ideálním prostředím pro osobní dobroty, vizitky nebo prodávané výrobky. Abyste se ujistili, že vaše pouzdra vypadají tak, jak jste si je vysnili, objednejte si u nás bezplatnou vizualizaci. V případě potřeby můžete provést úpravy, než přistoupíme k realizaci vaší objednávky.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product