Sáčky s potiskem

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 224 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 224 produkt(ů) v této kategorii

Nestandardní sáčky (pytlíky) se zajímavým potiskem. Na tomto místě najdete naši jedinečnou sbírku pytlíků s potiskem. Dostupné jsou dva typy látek: krásná organza a univerzální, odolný len. V závislosti na příležitosti a individuálních preferencích si najdete pytlíky s potiskem v různých motivech a kompozicích. Nabízíme pytlíky s potiskem na Vánoce a Velikonoce.

K dispozici jsou i romantické červené pytlíky z organzy s motivem jemných srdcí nebo motýly. Máme pro Vás mnoho pytlíků se zajímavým potiskem, které jsou vhodné jako vkusné balení nebo zajímavá dekorace bytu, obchodu nebo kavárny. Seznamte se s naší nabídkou dekorativních pytlíků z organzy nebo juty.

V naší bohaté nabídce najdete pytlíky s potiskem. Pokud máte rádi to, co je originální a jedinečné, jsme si jisti, že vám tyto pytlíky ukradnou srdce! Využijte je k výzdobě místností nebo kanceláře. Barevné potisky upoutají pozornost a vždy vypadají skvěle.

Nebo hledáte netradiční dárkové balení pro přítelkyni či přítele? Vyberte potisk, který se k obdarovanému hodí, a dárek zabalte! Růže, květiny, piwo... věřte, že je z čeho vybírat. V nabídce výrobce textilních pytlíků si na své přijdou jak rozvážní, tak romantici.

Nezapomeňte, že i děti milují bohatství barev! Pytlíky s potiskem můžete využít k naučení dítěte pořádku a povzbudit ho k třídění rozházených kostek Lega. A pokud chcete zabalit dárky na Mikuláše pro předškoláky, nezapomeňte sáhnout po odolné a jedinečné obaly. Neskončí v koši jako obyčejné jednorázové tašky.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product