Lněné sáčky

Materiál
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 162 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 162 produkt(ů) v této kategorii
35,00 Kč 1 ks
35,00 Kč 1 ks
1 ks Lněný pytlík s...

Lněný pytlík s potiskem 30 x 40 cm - přírodní / třešně

balení

Při hledání originálních řešení pro skladování drobností či darování daru, stojí za to upřít svou pozornost na lněné pytlíky. V našem internetovém obchodě máme pro Vás krásné pytlíky z lnu zdobené pěkným potiskem:. květinami, zvířaty, ovocem nebo námořnickou tématikou.

Pytlíky mohou být použity nejen jako originální obal na dárek. Jsou vhodné pro skladování bylin, hub nebo květů, a to kvůli svým vlastnostem absorbujícím vlhkost a svou ochranou proti plísním. Pytlíky naplněné levandulí můžete umístit do skříní, čímž odpuzují moly od oblečení.

Lněné pytlíky jsou hypoalergenní a mají antibakteriální vlastnosti, takže mohou být používány alergiky. Kromě toho je len biologicky rozložitelným materiálem, díky čemuž je ekologický.

Pytlíky představené v této kategorii jsou k dispozici v několika velikostech: nejmenší rozměry jsou 8 cm x 10 cm, největší - 22 cm x 30 cm. Vyrobené z vysoce kvalitního lnu zaručují odolnost a pevnost, jakož i vysokou odolnost vůči roztahování a blednutí materiálu. Díky stahovacím šňůrkám z přírodního materiálu se pytlíky snadno otevírají a zavírají.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product

Tato webová stránka používá cookies.

Soubory cookies nám rovněž umožňují dělаt tzv. stаtistiky návštěv (sаmozřejmě аnonymní!), díky nimž se dozvídáme, jаkým způsobem uživаtelé využívаli náš servis а to nám zаse pomáhá zjistit, jаkým směrem bychom měli dále rozvíjet náš servis.

Akceptuj Více informací Odmítnout