Lněné sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 85 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 85 produkt(ů) v této kategorii

Při hledání originálních řešení pro skladování drobností či darování daru, stojí za to upřít svou pozornost na lněné pytlíky. V našem internetovém obchodě máme pro Vás krásné pytlíky z lnu zdobené pěkným potiskem:. květinami, zvířaty, ovocem nebo námořnickou tématikou.

Pytlíky mohou být použity nejen jako originální obal na dárek. Jsou vhodné pro skladování bylin, hub nebo květů, a to kvůli svým vlastnostem absorbujícím vlhkost a svou ochranou proti plísním. Pytlíky naplněné levandulí můžete umístit do skříní, čímž odpuzují moly od oblečení.

Lněné pytlíky jsou hypoalergenní a mají antibakteriální vlastnosti, takže mohou být používány alergiky. Kromě toho je len biologicky rozložitelným materiálem, díky čemuž je ekologický.

Pytlíky představené v této kategorii jsou k dispozici v několika velikostech: nejmenší rozměry jsou 8 cm x 10 cm, největší - 22 cm x 30 cm. Vyrobené z vysoce kvalitního lnu zaručují odolnost a pevnost, jakož i vysokou odolnost vůči roztahování a blednutí materiálu. Díky stahovacím šňůrkám z přírodního materiálu se pytlíky snadno otevírají a zavírají.

Lněné pytlíky - velkoobchod

Ceníte si nadčasovou eleganci? Jsme si jisti, že Vám lněný materiál ukradne srdce. Představujeme bohatou nabídku jak pro firemní, tak i pro individuální zákazníky.

Lněná tkanina se vyrábí z přírodního rostlinného vlákna získávaného ze stonku lnu. Je však třeba mít na paměti, že k výrobě plátěných tašek se používá také bavlna, vlna nebo polyester. Díky tomu jsou tyto tašky odolné proti zmačkání. Můžete do nich vložit, co budete chtít! Dárek pro blízkou osobu, kosmetika nebo oblečení.

To není konec možností využití našich pytlíků! Můžete je používat jako pytlíky na bylinky - lněný materiál se výborně hodí do kuchyně díky své odolnosti a jedinečnému klasickému designu.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product