Lněné sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 103 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 103 produkt(ů) v této kategorii
59,00 Kč 1 ks
59,00 Kč 1 ks
1 ks Lněný pytlík s...

Lněný pytlík s potiskem - králíček na lněném sáčku,...

balení
49,00 Kč 5 ks
9,80 Kč 1 ks
5 ks Lněný pytlík s...

Lněný pytlík s potiskem 10 x 13 cm - přírodní / motýl

balení

Při hledání originálních řešení pro skladování drobností či darování daru, stojí za to upřít svou pozornost na lněné pytlíky. V našem internetovém obchodě máme pro Vás krásné pytlíky z lnu zdobené pěkným potiskem:. květinami, zvířaty, ovocem nebo námořnickou tématikou.

Pytlíky mohou být použity nejen jako originální obal na dárek. Jsou vhodné pro skladování bylin, hub nebo květů, a to kvůli svým vlastnostem absorbujícím vlhkost a svou ochranou proti plísním. Pytlíky naplněné levandulí můžete umístit do skříní, čímž odpuzují moly od oblečení.

Lněné pytlíky jsou hypoalergenní a mají antibakteriální vlastnosti, takže mohou být používány alergiky. Kromě toho je len biologicky rozložitelným materiálem, díky čemuž je ekologický.

Pytlíky představené v této kategorii jsou k dispozici v několika velikostech: nejmenší rozměry jsou 8 cm x 10 cm, největší - 22 cm x 30 cm. Vyrobené z vysoce kvalitního lnu zaručují odolnost a pevnost, jakož i vysokou odolnost vůči roztahování a blednutí materiálu. Díky stahovacím šňůrkám z přírodního materiálu se pytlíky snadno otevírají a zavírají.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product