Naše materiálové tašky jsou oblíbené u široké škály zákazníků po mnoho let. Jsme známí v zemích, jako je Německo, Itálie, Velká Británie, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Česká republika, Polsko... a v mnoho dalších! Dynamicky dobýváme nové trhy, což je náš důvod k hrdosti. Čím populárnější byla naše značka v dané zemi, tím větší byla potřeba vyznačit naši přítomnost.

Proto bylo třeba přeložit název: „Sáčky Organza“ do různých jazyků, což zní v angličtině odlišně a v nizozemštině ještě jinak. Postupem času se začalo objevovat stále více překladů původního názvu naší značky. Dalo by se v tým ztratit a my jsme chtěli být spojeni u našich zákazníků s našimi sáčky… Proto jsme se rozhodli standardizovat naše aktivity a zjednodušit způsob komunikace naší značky. Zaměřili jsme se na krátké, originální jméno, které okamžitě přináší na mysli materiální sáčky.

Vybrali jsme Saketos. Chceme být ve všech zemích vnímaní stejně. Pracujeme pro vás. Pracujeme v souladu s myšlenkou, která nás každý den vede dopředu: Naše sáčky, Vaše nápady. Chceme vás inspirovat a ukázat nespočet možností použití našich produktů. Každý z vás má jiný nápad, jak používat naše výrobky, a to v naší práci nejvíce milujeme! Změna názvu z Sáčky Organza (sacky-organza.cz) na Saketos je pro nás zlomovým bodem, který spojí naše klienty z celého světa. Saketos je globální přístup k uznání našich výrobků a značek nejen v Polsku, Německu nebo Velké Británii. Sáhneme také daleko za Evropu, včetně Spojených států a Kanady.

Zabalte své nápady do našich sáčků. Přesvědčte se sami, jak je to snadné.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product