10 ks Organza sáčky 15 x 33 cm - růžové
105,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 16x37 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametové sáčky 16 x 37 cm - světlá růžové
29,00Kč29,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


10 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 15 x 20 cm - přirozené / sníh
220,00Kč22,00Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - oranžové
113,00Kč4,52Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 10x13 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


5 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 10 x 13 cm - přírodní / růžové květy
55,00Kč11,00Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - Vánoce / 1
137,00Kč13,70Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada 10 kusù sáčků støední velikosti z organzy s rozmìrem 15 x 33 cm, jejichž růžové barva se skvìle hodí na každý úèel. Tato sada je velmi všestranná, protože umožòuje používat sáčky rùznými zpùsoby.
A ano, mohou být použity pro skladování předmětů, jako jsou kosmetika, svíčky a mýdla.
Stejně dobře se hodí jako balení parfému nebo jiného malého dárku, který chceme dát milovanému člověku. Stejně dobře splní svou roli elegantního balení pro příležitostné dárky od firmy či organizace - sáčky z organzy jsou používány všude tam, kde to potřebujete, protože je můžete použít doslova na všechno, pro každou příležitost a to bez výjimky!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 15 cm |
| Příležitost | Valentýna, Velikonoce |
| Výška * | 33 cm |
| Výška k šňůrky * | 25.5 - 26 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1533-PKX-071 |
| EAN | 5902565681753 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organza sáčky 15 x 33 cm - růžové
Látka: Organza, Velikost: 15x33 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora