5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - bordové
72,00Kč / bal.
1 bal. = 5 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 35x50 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametový pytel 35 x 50 cm - stříbrný
74,00Kč74,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 26 x 35 cm - přírodní / sníh
49,00Kč49,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 26x35 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutový pytel 26 x 35 cm - zelený
43,00Kč43,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 18x24 cmLátka: JutaBarva:


5 jutových sáčků 18x24 cm s bílým potiskem - rustikální styl pro dárky i značky
159,00Kč31,80Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - fuchsiové
99,00Kč9,90Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
5 kusù velkých bordové sáčků z organzy s velikostí 26 x 35 cm je velmi praktická sada se širokým použitím, která usnadní organizaci vašeho domova a také najde své použití na formálnìjší situace.
Pytlík je praktický zpùsob skladování pøedmìtù, ale obyèejné sáčky a sáčky mají tendenci ke kažení uzavírání a jsou jednoduše nudné - sáčky z organzy pro to jsou nejen pevné, ale i pìkné, díky èemuž jsou skvìlé i jako balení na dárek pro rodinu nebo na formálnìjší pøíležitosti napø. na firemní akce. Jejich velikost vám umožní zabalit i velké pøedmìty: láhve s alkoholem, fotoalba a také elektroniku, jako napø. tablet.
Ozdobné sáčky z organzy jsou univerzální a splní oèekávání v každé situaci.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Bordó |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 5 |
| Šířka * | 26 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 35 cm |
| Výška k šňůrky * | 29 - 30 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-2635-BGX-061 |
| EAN | 5902565682033 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - bordové
Látka: Organza, Velikost: 26x35 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora