25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - světlá růžové
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 10x13 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - bíle s potiskem (levandule)
167,00Kč16,70Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 13x18 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 13 x 18 cm - zelený
135,00Kč13,50Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - růžové
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 3.5x19 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 3,5 x 19 cm - černé
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 30x40 cmLátka: LenBarva:


1 ks Lněný pytel z přírodního lnu 30 x 40 cm
127,00Kč127,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada malých, ale velmi praktických sáčků z organzy. Nabídka se týká sady 25 kusů v světlá růžové barvě, přičemž barvy a rozměry jednoho sáčku jsou 5 x 7 cm.
Organza je poloprůsvitná tkanina s velmi vzdušnou strukturou, která nejen elegantně vypadá, ale je také velmi pevná. Sáčky z organzy jsou proto praktickým způsobem, jak dlouhou dobu skladovat malé předměty.
Tato sada je ideální volbou, pokud hledáte způsob, jak skladovat velké množství malých věcí, jako jsou mince nebo knoflíky - sáčky z organzy s rozměry 5 x 7 cm dokonale zvládnou takovou roli. A pokud do nich vložíte příjemné vůně (např. levanduli) můžete vytvořit originální voňavé sáčky nebo voňavé sáčky do skříně.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 5 cm |
| Příležitost | Valentýna |
| Výška * | 7 cm |
| Výška k šňůrky * | 4.5 - 5.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0507-LPK-021 |
| EAN | 5902565682385 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - světlá růžové
Látka: Organza, Velikost: 5x7 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora