Adventní kalendáře

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 31 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 31 produkt(ů) v této kategorii

Celý rok čekáte na Vánoce a netrpělivě odpočítáváte dny? Naše adventní kalendáře vám zpříjemní a zatraktivní čekání na tento výjimečný čas. Díky nim bude advent ještě kouzelnější,

Adventní pytlíky jsou ideální jako zajímavá dekorace do vašeho domu, bytu nebo kanceláře. Můžete z nich vyrobit vánoční girlandu, moderní vánoční stromek nebo třeba něco jiného a originálního. Adventní pytlíky můžete naplnit nejen sladkostmi, ale také různými dárky.

Adventní kalendáře nejsou jen pro děti! Firemní adventní kalendář je ideální jako malý dárek pro zaměstnance nebo smluvní partnery. Můžete je také využít jako příležitost ke společné oslavě se svými zaměstnanci. Firemní adventní kalendář může být zajímavým zpestřením vašeho pracovního dne. Nejen děti, ale i dospělí si užijí plnění pytlíků a jejich následné otevírání! Adventní kalendář s logem je skvělým řešením pro ty firmy, které chtějí svým zákazníkům poděkovat originálním způsobem. Je to nadčasový dárek, který vám bude každý rok připomínat spolupráci.

Adventní kalendář s logem je také ideálním základem pro kompletní sadu, ve které nabízíte svým zákazníkům pytlíky včetně jejich obsahu. Pokud máte v sortimentu výrobky, které je vhodné balit do adventních pytlíků, je to řešení právě pro vás. Velkoobchod s adventními kalendáři vám umožní vytvořit zcela nový produkt. Použijte adventní kalendář z pytlíků jako obal na výrobek. Vaši zákazníci tento nápad jistě ocení a rádi si takový hotový adventní kalendář z pytlíků naplněných jejich oblíbenými produkty z vaší nabídky zakoupí.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product