Blíží se 8. března, Den žen! Nyní je nejvyšší čas najít perfektní dárek! Pomůžeme vám vybrat nejlepší dárek a řekneme vám, jak jej krásně zabalit.

Bez ohledu na to, zda hledáte dárek pro svou milovanou, matku, přítelkyní nebo kolegyni z práce, máme pro vás inspirativní nápady na dárky! Tyto tipy budou určitě velmi užitečné. Nechte letošní dárky na Den žen opravdu potěší obdarované ženy!

Dárkový set pro ženu - kytice květin a parfémů v sáčku z organzy

Dárkový set pro ženu – kytice květin a parfémů v sáčku z organzy

Nejoblíbenější dárky pro Den žen

Po celá léta byly květiny číslo jedna na dárkovém seznamu pro svátky žen! Je to perfektní dárek! Většina žen je miluje! Na začátku března jsou květinářství plné různých krásných kytic. Snadno najdete velkolepý dárek. Pokud však chcete trvalejší dárek, můžete koupit pokojové rostliny. Květiny v dekorovaných květináčích budou vypadat skvěle!

Orchidej zabalená v dekorativním jutovým sáčku

Orchidej zabalená v dekorativním jutovým sáčku

Originální nápady pro dárky na Den žen

Chcete ji překvapit? Chcete dát opravdu speciální dárek? Nejprve byste měli znát gust ženy, kterou chcete obdarovat. Nejpůsobivější bude osobní dárek v souladu s jej preferencemi. Většina žen miluje výrobky ruční práce. Možná společně připravíte album nebo koláž vašich fotek? Čas a úsilí vynaložené na vytvoření dárku si jistě všimne a ocení! Také přemýšlejte o tom, zda byste mohli být schopni splnit některé z jejích nerealizovaných snů!

Co koupit na Den žen?

Chcete-li vybrat perfektní dárek pro 8. března, musíte nejprve určit, jaký máte vztah k ženě, kterou chcete obdarovat. Oné dary budou vhodné v případě oficiálních známých a jiné v případě blízkých vztahů (ale i zde by měl být jasně definován druh a stupeň intimity).

Objevte příklady nápadů na dárky pro ženy!

Náušnice zabalené jako dárek do šperkovnice a saténového sáčku

Náušnice zabalené jako dárek do šperkovnice a saténového sáčku

Dárek pro partnerku – pro velmi osobní vztah máme nejširší výběr dárků. Dobrým nápadem by bylo koupit oblíbenou parfémovou vůni, elegantní šperky, smyslné krajkové prádlo nebo ji pozvat na romantickou večeři.

Šperky zabalené jako dárek do zlatého saténového sáčku

Šperky zabalené jako dárek do zlatého saténového sáčku

Dárek pro matku nebo přítelkyní – pro ženy, s nimiž máme blízký vztah, se vyplatí koupit dárek, který nejlépe vyhovuje jejich preferencím. Může to být předmět související s jejich koníčkem nebo snem. Nejlepším řešením by však bylo trávit čas společně. Skvělým nápadem je pozvat osobu, která je pro nás tak důležitá, do kina nebo kavárny na lahodný dort!

Vstupenky do kina zabalené jako dárek v sáčku z organzy

Vstupenky do kina zabalené jako dárek v sáčku z organzy

Dary pro přítelkyni z práce – pro ženy, se kterými nemáme blízké vztahy, bychom si měli vybrat nejuniverzálnější dárky. Když neznáme vkus osoby dobře, je velmi snadné koupit zcela nevhodný dárek! Mezi takové „bezpečné“ a neutrální dary, které budou fungovat i u oficiálních známých, patří květiny a malé sladkosti, například čokolády. Aby takový malý dárek udělal velký dojem, stojí za to postarat se o efektivní balení.

Sáčky z organzy pro malé dárky

Sáčky z organzy pro malé dárky

Jak zabalit dárek na Den žen?

Ženy milují krásné předměty. Proto stojí za to zajistit perfektní balení pro dárek. Určitě to ocení!

Pokud chcete takový pečlivě vybraný dárek zabalit originálním způsobem a nemáte manuální dovednosti, nemusíte se bát! Látkové sáčky jsou ro tento účel ideální! Díky nim můžete zabalit dárek velmi elegantním a vkusným způsobem během několika sekund!

Látkové sáčky na šperky pro ženy

Látkové sáčky na šperky pro ženy

Nabízíme vám různé dárkové sáčky, dostupné v široké škále tkanin a barev. Široká škála velikostí vám umožní zabalit téměř jakýkoli dárek. Seznamte se naším sortimentem!