25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - zlaté
73,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - černé
59,00Kč5,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 11x20 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 11 x 20 cm - bílý
139,00Kč13,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - levandulové
99,00Kč9,90Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - žluté
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 11x20 cmLátka: BavlnaBarva:


10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 20 cm - černý
119,00Kč11,90Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Představujeme Vám kolekci malých (5 x 7 cm) sáčků z organzy v zlaté barvě. Sada obsahuje 25 kusů a můžete je použít na sto různých způsobů. Také můžeme vyrobit sáčky s přidáním vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Tyto praktické sáčky jsou obzvláště dobré na skladování drobných předmětů: mohou to být sběratelské mince, příslušenství na šití, malé reklamní a firemní doplňky, šperky, sladkosti a dokonce i květiny (např. levandule) - možnosti jsou omezeny pouze vaší představivostí
Organza je velmi vzdušný a elegantní materiál, což z ní činí skvělý materiál na zabalení malého dárku pro blízkého - představována sada 25 kusů umožní obdarovat celou rodinu.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 5 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 7 cm |
| Výška k šňůrky * | 4.5 - 5.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0507-GXX-511 |
| EAN | 5902565680237 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - zlaté
Látka: Organza, Velikost: 5x7 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora